ACHREM
ACHREM
Więcej informacji
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCzKrIqZklkV3MqBwsdXQ9DQ

O mnie

Cześć wszystkim, ja jestem Achrem i witam Was na moim kanale. Mam nadzieję, że się Wam tutaj spodoba. Nie zapomnijcie o zostawieniu subskrypcji i łapki w górę bo to bardzo motywuje. Dziękuję, że jesteście ze mną, bo to dla Was jest ten kanał. Zapraszam na moje media społecznościowe: - Facebook: https://www.facebook.com/Achrem-1702886773298564/?fref=ts - Instagram: https://www.instagram.com/achrem79/ Kontakt: - Facebook: https://www.facebook.com/Achrem-1702886773298564/?fref=ts - E-mail: wspolpraca_achrem@o2.pl

Statystyki kanału ACHREM

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-12 Sun 40,918 - 7,783,631 - 80 -
2019-05-13 Mon 40,925 +7 7,785,934 +2303 80 -
2019-05-14 Tue 40,938 +13 7,788,738 +2804 80 -
2019-05-15 Wed 40,930 -8 7,790,738 +2000 80 -
2019-05-16 Thu 40,937 +7 7,792,490 +1752 80 -
2019-05-17 Fri 40,939 +2 7,793,927 +1437 80 -
2019-05-18 Sat 40,931 -8 7,795,287 +1360 80 -
2019-05-19 Sun 40,935 +4 7,796,506 +1219 80 -
2019-05-20 Mon 40,932 -3 7,797,475 +969 80 -
2019-05-21 Tue 40,927 -5 7,798,227 +752 80 -
2019-05-22 Wed 40,923 -4 7,799,310 +1083 80 -
2019-05-23 Thu 40,922 -1 7,800,199 +889 80 -
2019-05-24 Fri 40,925 +3 7,801,130 +931 80 -
2019-05-25 Sat 40,923 -2 7,802,325 +1195 80 -
2019-05-26 Sun 40,923 - 7,802,435 +110 80 -
Podsumowanie ogółem +5 +18804 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.