Nie znaleziono jeszcze filmów!

Statystyki kanału Adrian PoLaK STARY KANAŁ

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-10 Fri 22,983 - 0 - 0 -
2019-05-11 Sat 22,977 -6 0 - 0 -
2019-05-12 Sun 22,977 - 0 - 0 -
2019-05-13 Mon 22,977 - 0 - 0 -
2019-05-14 Tue 22,972 -5 0 - 0 -
2019-05-15 Wed 22,971 -1 0 - 0 -
2019-05-16 Thu 22,970 -1 0 - 0 -
2019-05-17 Fri 22,970 - 0 - 0 -
2019-05-18 Sat 22,966 -4 0 - 0 -
2019-05-19 Sun 22,963 -3 0 - 0 -
2019-05-20 Mon 22,965 +2 0 - 0 -
2019-05-21 Tue 22,957 -8 0 - 0 -
2019-05-22 Wed 22,956 -1 0 - 0 -
2019-05-23 Thu 22,951 -5 0 - 0 -
2019-05-24 Fri 22,949 -2 0 - 0 -
Podsumowanie ogółem -34 - -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 43 min.