Aleandra
Aleandra
Więcej informacji
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCK8IVvjV95ndWEHAa8KU_fw

O mnie

Obserwuj mnie @aleandrayt na TikTok i zobacz moje filmy! vm.tiktok.com/JdPuoF https://www.instagram.com/aleandra_yt/ Zapytania proszę kierować na : aleandraYT@gmail.com

Statystyki kanału Aleandra

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-06 Tue 31,828 - 4,736,452 - 276 -
2019-08-07 Wed 31,850 +22 4,743,821 +7369 276 -
2019-08-08 Thu 31,863 +13 4,748,617 +4796 276 -
2019-08-09 Fri 31,867 +4 4,751,003 +2386 277 +1
2019-08-10 Sat 31,872 +5 4,757,031 +6028 277 -
2019-08-11 Sun 31,886 +14 4,761,561 +4530 277 -
2019-08-12 Mon 31,897 +11 4,764,704 +3143 278 +1
2019-08-13 Tue 31,922 +25 4,773,092 +8388 278 -
2019-08-14 Wed 31,949 +27 4,779,015 +5923 278 -
2019-08-15 Thu 31,960 +11 4,781,955 +2940 278 -
2019-08-16 Fri 31,982 +22 4,787,685 +5730 278 -
2019-08-17 Sat 31,991 +9 4,789,654 +1969 278 -
2019-08-18 Sun 32,010 +19 4,792,508 +2854 278 -
2019-08-19 Mon 32,029 +19 4,797,654 +5146 278 -
2019-08-20 Tue 32,042 +13 4,799,664 +2010 278 -
Podsumowanie ogółem +214 +63212 +2
Aktualizacja profilu za 3 godz. 2 min.