Amelie
Amelie
Nie znaleziono jeszcze filmów!

Statystyki kanału Amelie

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-10 Fri 185,002 - 35,508,864 - 344 -
2019-05-11 Sat 185,519 +517 35,607,907 +99043 344 -
2019-05-12 Sun 186,172 +653 35,677,603 +69696 344 -
2019-05-13 Mon 186,706 +534 35,737,229 +59626 345 +1
2019-05-14 Tue 187,259 +553 35,807,278 +70049 345 -
2019-05-15 Wed 187,758 +499 35,860,254 +52976 345 -
2019-05-16 Thu 188,200 +442 35,910,801 +50547 345 -
2019-05-17 Fri 188,629 +429 35,960,022 +49221 346 +1
2019-05-18 Sat 189,219 +590 36,062,796 +102774 346 -
2019-05-19 Sun 190,254 +1035 36,188,006 +125210 347 +1
2019-05-20 Mon 190,589 +335 36,247,833 +59827 347 -
2019-05-21 Tue 190,767 +178 36,286,662 +38829 348 +1
2019-05-22 Wed 190,990 +223 36,323,802 +37140 348 -
2019-05-23 Thu 191,269 +279 36,360,566 +36764 348 -
2019-05-24 Fri 191,473 +204 36,400,294 +39728 349 +1
Podsumowanie ogółem +6471 +891430 +5
Aktualizacja profilu za 3 godz. 48 min.