Pokaż więcej

Statystyki kanału Baw się ze mną - zabawki dla dzieci - Kids Toys Po

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-07 Tue 266,826 - 263,172,341 - 4,349 -
2019-05-08 Wed 267,030 +204 263,303,642 +131301 4,349 -
2019-05-09 Thu 267,423 +393 263,488,271 +184629 4,352 +3
2019-05-10 Fri 267,556 +133 263,576,842 +88571 4,355 +3
2019-05-11 Sat 267,737 +181 263,687,220 +110378 4,355 -
2019-05-12 Sun 267,950 +213 263,803,996 +116776 4,356 +1
2019-05-13 Mon 268,080 +130 263,884,678 +80682 4,357 +1
2019-05-14 Tue 268,149 +69 263,961,216 +76538 4,357 -
2019-05-15 Wed 268,386 +237 264,070,960 +109744 4,360 +3
2019-05-16 Thu 268,485 +99 264,165,934 +94974 4,360 -
2019-05-17 Fri 268,647 +162 264,264,875 +98941 4,364 +4
2019-05-18 Sat 268,743 +96 264,354,112 +89237 4,365 +1
2019-05-19 Sun 268,828 +85 264,438,612 +84500 4,368 +3
2019-05-20 Mon 268,928 +100 264,520,137 +81525 4,370 +2
2019-05-21 Tue 268,970 +42 264,591,838 +71701 4,370 -
Podsumowanie ogółem +2144 +1419497 +21
Aktualizacja profilu za 7 godz. 44 min.