Pokaż więcej

Statystyki kanału Baw się ze mną - zabawki dla dzieci - Kids Toys Po

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-29 Fri 279,000 - 206,690,863 - 4,282 -
2019-11-30 Sat 279,000 - 206,745,958 +55095 4,285 +3
2019-12-01 Sun 279,000 - 206,794,032 +48074 4,285 -
2019-12-02 Mon 279,000 - 206,844,900 +50868 4,286 +1
2019-12-03 Tue 279,000 - 206,906,310 +61410 4,287 +1
2019-12-04 Wed 279,000 - 206,937,197 +30887 4,287 -
2019-12-05 Thu 279,000 - 206,966,127 +28930 4,287 -
2019-12-06 Fri 279,000 - 206,994,818 +28691 4,287 -
2019-12-07 Sat 279,000 - 207,026,462 +31644 4,287 -
2019-12-08 Sun 279,000 - 207,093,478 +67016 4,287 -
2019-12-09 Mon 279,000 - 207,113,348 +19870 4,287 -
2019-12-10 Tue 279,000 - 207,143,636 +30288 4,288 +1
2019-12-11 Wed 279,000 - 207,173,589 +29953 4,289 +1
2019-12-12 Thu 280,000 +1000 207,209,294 +35705 4,289 -
2019-12-13 Fri 280,000 - 207,239,784 +30490 4,289 -
Podsumowanie ogółem +1000 +548921 +7
Aktualizacja profilu za 9 godz. 52 min.