Pokaż więcej

Statystyki kanału Baw się ze mną - zabawki dla dzieci - Kids Toys Po

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-04 Tue 270,105 - 265,617,449 - 4,395 -
2019-06-05 Wed 270,163 +58 265,588,695 -28754 4,397 +2
2019-06-06 Thu 270,325 +162 265,686,241 +97546 4,400 +3
2019-06-07 Fri 270,430 +105 265,762,161 +75920 4,402 +2
2019-06-08 Sat 270,598 +168 265,884,572 +122411 4,404 +2
2019-06-09 Sun 270,797 +199 265,996,679 +112107 4,407 +3
2019-06-10 Mon 270,966 +169 266,101,052 +104373 4,409 +2
2019-06-11 Tue 271,114 +148 266,212,656 +111604 4,414 +5
2019-06-12 Wed 271,205 +91 266,311,867 +99211 4,415 +1
2019-06-13 Thu 271,314 +109 266,400,055 +88188 4,416 +1
2019-06-14 Fri 271,403 +89 266,318,957 -81098 4,417 +1
2019-06-15 Sat 271,558 +155 266,428,882 +109925 4,420 +3
2019-06-16 Sun 271,626 +68 266,496,611 +67729 4,419 -1
2019-06-17 Mon 271,688 +62 266,555,796 +59185 4,422 +3
2019-06-18 Tue 271,778 +90 266,611,270 +55474 4,422 -
Podsumowanie ogółem +1673 +993821 +27
Aktualizacja profilu za 9 godz. 24 min.