BrotTV
BrotTV
Więcej informacji
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC19j0KafgyK6zA539EEPFsA

O mnie

Szukasz gier, w które może zagrać każdy bez względu na wiek? Dobrze trafiłeś! Najszybsze gameplay'e z nowych gier! na BROTTV zobaczysz rozgrywkę z nowych gier najszybciej na polskim youtubie! Dbam o to, by na filmach nie było używane wulgarne słownictwo, ani zachowanie. Uważam, że filmy z gier mogą być traktowane jak bajki, więc staram się by było one odpowiednie. Subskrybuj kanał i zostaw łapkę w górę! Kalendarz pojawiania się nowych filmów: Codziennie: 14:00, 16:00 oraz 18:00. Kanał dla dzieci od 3 do 10 lat - http://bit.ly/1c57HPm biuro@brotkids.pl

Statystyki kanału BrotTV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-05 Sun 166,515 - 141,263,601 - 4,772 -
2019-05-06 Mon 166,482 -33 141,292,008 +28407 4,772 -
2019-05-07 Tue 166,501 +19 141,303,848 +11840 4,772 -
2019-05-08 Wed 166,500 -1 141,315,573 +11725 4,773 +1
2019-05-09 Thu 166,511 +11 141,324,708 +9135 4,773 -
2019-05-10 Fri 166,501 -10 141,336,610 +11902 4,773 -
2019-05-11 Sat 166,503 +2 141,354,017 +17407 4,775 +2
2019-05-12 Sun 166,531 +28 141,382,793 +28776 4,784 +9
2019-05-13 Mon 166,547 +16 141,392,131 +9338 4,785 +1
2019-05-14 Tue 166,539 -8 141,403,826 +11695 4,786 +1
2019-05-15 Wed 166,437 -102 141,419,706 +15880 4,788 +2
2019-05-16 Thu 166,380 -57 141,434,402 +14696 4,787 -1
2019-05-17 Fri 166,336 -44 141,445,543 +11141 4,788 +1
2019-05-18 Sat 166,291 -45 141,459,326 +13783 4,790 +2
2019-05-19 Sun 166,266 -25 141,468,891 +9565 4,790 -
Podsumowanie ogółem -249 +205290 +18
Aktualizacja profilu za 0 godz. 3 min.