Pokaż więcej

Statystyki kanału CytrusANDswiatek6STREAM

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-07 Thu 19,600 - 2,998,148 - 186 -
2019-11-08 Fri 19,600 - 2,998,183 +35 186 -
2019-11-09 Sat 19,600 - 2,998,239 +56 186 -
2019-11-10 Sun 19,600 - 2,998,319 +80 186 -
2019-11-11 Mon 19,600 - 2,998,438 +119 186 -
2019-11-12 Tue 19,600 - 2,998,487 +49 186 -
2019-11-13 Wed 19,600 - 2,998,516 +29 186 -
2019-11-14 Thu 19,600 - 2,998,546 +30 186 -
2019-11-15 Fri 19,600 - 2,998,584 +38 186 -
2019-11-16 Sat 19,600 - 2,998,622 +38 186 -
2019-11-17 Sun 19,600 - 2,998,740 +118 186 -
2019-11-18 Mon 19,600 - 2,998,788 +48 186 -
2019-11-19 Tue 19,600 - 2,998,820 +32 186 -
2019-11-20 Wed 19,600 - 2,998,843 +23 186 -
2019-11-21 Thu 19,600 - 2,998,873 +30 186 -
Podsumowanie ogółem - +725 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.