Pokaż więcej

Statystyki kanału Do You Know How - Educational videos for kids

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-30 Wed 850,000 - 312,051,322 - 86 -
2019-10-31 Thu 850,000 - 312,184,041 +132719 86 -
2019-11-01 Fri 850,000 - 312,439,751 +255710 86 -
2019-11-02 Sat 851,000 +1000 312,616,576 +176825 86 -
2019-11-03 Sun 851,000 - 312,811,743 +195167 86 -
2019-11-04 Mon 851,000 - 312,994,914 +183171 87 +1
2019-11-05 Tue 852,000 +1000 313,190,053 +195139 87 -
2019-11-06 Wed 852,000 - 313,399,690 +209637 87 -
2019-11-07 Thu 853,000 +1000 313,657,459 +257769 87 -
2019-11-08 Fri 853,000 - 313,816,462 +159003 87 -
2019-11-09 Sat 853,000 - 313,985,490 +169028 88 +1
2019-11-10 Sun 853,000 - 314,172,392 +186902 88 -
2019-11-11 Mon 854,000 +1000 314,349,599 +177207 88 -
2019-11-12 Tue 854,000 - 314,623,799 +274200 88 -
2019-11-13 Wed 854,000 - 314,705,080 +81281 88 -
Podsumowanie ogółem +4000 +2653758 +2
Aktualizacja profilu za 7 godz. 49 min.