Gorex PL
Gorex PL
Nie znaleziono jeszcze filmów!

Statystyki kanału Gorex PL

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-06 Wed 47,400 - 11,540,390 - 14 -
2019-11-07 Thu 47,500 +100 11,552,288 +11898 14 -
2019-11-08 Fri 47,500 - 11,560,870 +8582 14 -
2019-11-09 Sat 47,500 - 11,571,316 +10446 14 -
2019-11-10 Sun 47,500 - 11,581,631 +10315 14 -
2019-11-11 Mon 47,500 - 11,590,213 +8582 14 -
2019-11-12 Tue 47,500 - 11,601,177 +10964 14 -
2019-11-13 Wed 47,500 - 11,608,060 +6883 14 -
2019-11-14 Thu 47,500 - 11,614,368 +6308 14 -
2019-11-15 Fri 47,500 - 11,621,157 +6789 14 -
2019-11-16 Sat 47,500 - 11,630,054 +8897 14 -
2019-11-17 Sun 47,600 +100 11,645,130 +15076 15 +1
2019-11-18 Mon 47,600 - 11,650,524 +5394 15 -
2019-11-19 Tue 47,600 - 11,656,235 +5711 15 -
2019-11-20 Wed 47,600 - 11,663,001 +6766 15 -
Podsumowanie ogółem +200 +122611 +1
Aktualizacja profilu za 5 godz. 16 min.