Hopelinka
Hopelinka
Więcej informacji
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCrbcCi96otJUp5kVYZsjL2g

O mnie

???? Zapraszam do subskrypcji by być na bieżąco ???? ???? O MNIE: Mam na imię Paula, mam 24 lata i mieszkam w Kielcach (woj. Świętokrzyskie). Na co dzień pracuję, studiuję, w wolnym czasie nagrywam na Youtube ❤️ ???? MÓJ SPRZĘT DO NAGRYWANIA: Procesor: Intel i7-6700K 4.00GHz 8MB BOX Karta Graficzna: Nvidia GeForce GTX 750 TI Pamięć RAM: G.SKILL 16GB 3000MHz RipjawsV CL15 (2x8GB) Płyta Główna: MSI Z170A GAMING M3 Dysk: GOODRAM 240GB 2,5'' SATA SSD Iridium PRO + 1TB HDD TOSHIBA System: Microsoft Windows 10 Home PL 64bit Mikrofon (właściwie słuchawki z mikrofonem): Sharkoon Rush ER2 Aparat vlogowy: Canon G7X Nagrywanie ekranu i dźwięku: OBS Studio Montaż filmów: Camtasia 9 Miniaturki: Photoscape

Statystyki kanału Hopelinka

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-08 Wed 113,087 - 26,565,895 - 608 -
2019-05-09 Thu 113,094 +7 26,575,100 +9205 608 -
2019-05-10 Fri 113,101 +7 26,579,595 +4495 608 -
2019-05-11 Sat 113,103 +2 26,589,094 +9499 609 +1
2019-05-12 Sun 113,110 +7 26,607,397 +18303 609 -
2019-05-13 Mon 113,105 -5 26,619,488 +12091 609 -
2019-05-14 Tue 113,121 +16 26,627,274 +7786 609 -
2019-05-15 Wed 113,091 -30 26,634,488 +7214 609 -
2019-05-16 Thu 113,046 -45 26,648,038 +13550 610 +1
2019-05-17 Fri 113,025 -21 26,658,912 +10874 610 -
2019-05-18 Sat 113,000 -25 26,669,611 +10699 610 -
2019-05-19 Sun 113,005 +5 26,678,653 +9042 610 -
2019-05-20 Mon 112,993 -12 26,685,368 +6715 610 -
2019-05-21 Tue 112,969 -24 26,691,727 +6359 610 -
2019-05-22 Wed 112,958 -11 26,696,704 +4977 610 -
Podsumowanie ogółem -129 +130809 +2
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.