JJayJoker
JJayJoker
Nie znaleziono jeszcze filmów!

Statystyki kanału JJayJoker

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-12 Sun 509,148 - 152,778,091 - 611 -
2019-05-13 Mon 509,152 +4 152,787,750 +9659 611 -
2019-05-14 Tue 509,119 -33 152,795,950 +8200 611 -
2019-05-15 Wed 508,694 -425 152,803,296 +7346 611 -
2019-05-16 Thu 508,519 -175 152,810,011 +6715 611 -
2019-05-17 Fri 508,446 -73 152,816,072 +6061 611 -
2019-05-18 Sat 508,376 -70 152,823,727 +7655 611 -
2019-05-19 Sun 508,334 -42 152,830,160 +6433 611 -
2019-05-20 Mon 508,300 -34 152,838,032 +7872 611 -
2019-05-21 Tue 508,271 -29 152,844,808 +6776 611 -
2019-05-22 Wed 508,234 -37 152,850,978 +6170 611 -
2019-05-23 Thu 508,215 -19 152,857,297 +6319 611 -
2019-05-24 Fri 508,197 -18 152,863,375 +6078 611 -
2019-05-25 Sat 508,162 -35 152,869,762 +6387 611 -
2019-05-26 Sun 508,160 -2 152,870,154 +392 611 -
Podsumowanie ogółem -988 +92063 -
Aktualizacja profilu za 8 godz. 22 min.