Pokaż więcej

Statystyki kanału Lista Śląskich Szlagierów Szlagierowopl

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-02 Sun 62,214 - 78,474,493 - 3,016 -
2019-06-03 Mon 62,295 +81 78,570,727 +96234 3,018 +2
2019-06-04 Tue 62,392 +97 78,646,781 +76054 3,019 +1
2019-06-05 Wed 62,460 +68 78,725,498 +78717 3,019 -
2019-06-06 Thu 62,540 +80 78,801,701 +76203 3,020 +1
2019-06-07 Fri 62,597 +57 78,875,259 +73558 3,021 +1
2019-06-08 Sat 62,697 +100 78,972,175 +96916 3,021 -
2019-06-09 Sun 62,799 +102 79,091,362 +119187 3,021 -
2019-06-10 Mon 62,881 +82 79,214,173 +122811 3,027 +6
2019-06-11 Tue 62,921 +40 79,277,785 +63612 3,027 -
2019-06-12 Wed 62,972 +51 79,348,763 +70978 3,028 +1
2019-06-13 Thu 63,041 +69 79,423,725 +74962 3,031 +3
2019-06-14 Fri 63,123 +82 79,500,779 +77054 3,030 -1
2019-06-15 Sat 63,243 +120 79,608,239 +107460 3,031 +1
2019-06-16 Sun 63,297 +54 79,692,895 +84656 3,031 -
Podsumowanie ogółem +1083 +1218402 +15
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.