Mediakraft TV
Mediakraft TV
Więcej informacji
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgLZRsWOcovcvSEzlWQC1HQ

O mnie

Mediakraft TV w Polsce jest wydawcą oraz producentem autorskich programów takich jak Ponki, Topowa Dycha, Biuru, Topowe Teorie Spiskowe, Zajegranie, Tylko Kino, Tylko Historia oraz wiele innych. W Mediakraft TV znajdziecie programy tworzone przez wybitne osobowości polskiego Internetu z dziedzin rozrywki, kultury, sportu oraz innych - ciekawe, wyprodukowane na światowym poziomie, autentyczne, docierające do szerokiej publiczności. Zapraszamy do oglądania!

Statystyki kanału Mediakraft TV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-21 Thu 134,000 - 17,429,237 - 221 -
2019-11-22 Fri 134,000 - 17,430,880 +1643 221 -
2019-11-23 Sat 134,000 - 17,433,354 +2474 221 -
2019-11-24 Sun 134,000 - 17,435,253 +1899 221 -
2019-11-25 Mon 134,000 - 17,436,742 +1489 221 -
2019-11-26 Tue 134,000 - 17,438,237 +1495 221 -
2019-11-27 Wed 134,000 - 17,439,997 +1760 221 -
2019-11-28 Thu 134,000 - 17,441,696 +1699 221 -
2019-11-29 Fri 134,000 - 17,444,052 +2356 221 -
2019-11-30 Sat 134,000 - 17,445,638 +1586 221 -
2019-12-01 Sun 134,000 - 17,447,329 +1691 221 -
2019-12-02 Mon 134,000 - 17,448,936 +1607 221 -
2019-12-03 Tue 134,000 - 17,450,354 +1418 221 -
2019-12-04 Wed 134,000 - 17,451,881 +1527 221 -
2019-12-05 Thu 134,000 - 17,453,526 +1645 221 -
Podsumowanie ogółem - +24289 -
Aktualizacja profilu za 5 godz. 31 min.