MisterCe
MisterCe
Nie znaleziono jeszcze filmów!

Statystyki kanału MisterCe

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-11 Sat 122,299 - 17,001,856 - 1,108 -
2019-05-12 Sun 122,302 +3 17,002,267 +411 1,108 -
2019-05-13 Mon 122,299 -3 17,002,637 +370 1,108 -
2019-05-14 Tue 122,291 -8 17,002,926 +289 1,108 -
2019-05-15 Wed 122,229 -62 17,003,183 +257 1,108 -
2019-05-16 Thu 122,184 -45 17,003,487 +304 1,108 -
2019-05-17 Fri 122,166 -18 17,003,746 +259 1,108 -
2019-05-18 Sat 122,149 -17 17,004,102 +356 1,108 -
2019-05-19 Sun 122,138 -11 17,004,458 +356 1,108 -
2019-05-20 Mon 122,135 -3 17,004,799 +341 1,108 -
2019-05-21 Tue 122,126 -9 17,005,065 +266 1,108 -
2019-05-22 Wed 122,111 -15 17,005,557 +492 1,108 -
2019-05-23 Thu 122,114 +3 17,005,870 +313 1,108 -
2019-05-24 Fri 122,113 -1 17,006,163 +293 1,108 -
2019-05-25 Sat 122,111 -2 17,006,610 +447 1,108 -
Podsumowanie ogółem -188 +4754 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 29 min.