Rafcio
Rafcio
Nie znaleziono jeszcze filmów!

Statystyki kanału Rafcio

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-03 Wed 598 - 7,977 - 121 -
2019-07-04 Thu 596 -2 7,981 +4 121 -
2019-07-05 Fri 596 - 7,956 -25 121 -
2019-07-06 Sat 597 +1 7,957 +1 121 -
2019-07-07 Sun 598 +1 7,964 +7 121 -
2019-07-08 Mon 599 +1 7,969 +5 121 -
2019-07-09 Tue 599 - 7,973 +4 121 -
2019-07-10 Wed 597 -2 7,978 +5 121 -
2019-07-11 Thu 597 - 7,979 +1 119 -2
2019-07-12 Fri 597 - 7,987 +8 119 -
2019-07-13 Sat 597 - 7,794 -193 119 -
2019-07-14 Sun 597 - 7,796 +2 119 -
2019-07-15 Mon 597 - 7,808 +12 119 -
2019-07-16 Tue 598 +1 7,811 +3 119 -
2019-07-17 Wed 598 - 7,812 +1 119 -
Podsumowanie ogółem - -165 -2
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.