Pokaż więcej

Statystyki kanału Singing Toddlers - Kids Songs

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-10 Fri 573,499 - 822,266,298 - 128 -
2019-05-11 Sat 574,503 +1004 823,129,780 +863482 128 -
2019-05-12 Sun 575,599 +1096 823,953,400 +823620 128 -
2019-05-13 Mon 576,539 +940 824,750,047 +796647 128 -
2019-05-14 Tue 577,455 +916 825,611,115 +861068 129 +1
2019-05-15 Wed 578,433 +978 826,444,391 +833276 129 -
2019-05-16 Thu 579,366 +933 827,329,575 +885184 129 -
2019-05-17 Fri 580,124 +758 828,062,633 +733058 129 -
2019-05-18 Sat 581,194 +1070 829,009,498 +946865 129 -
2019-05-19 Sun 582,109 +915 829,850,568 +841070 128 -1
2019-05-20 Mon 583,049 +940 830,401,241 +550673 129 +1
2019-05-21 Tue 583,964 +915 831,137,563 +736322 129 -
2019-05-22 Wed 584,937 +973 831,902,585 +765022 129 -
2019-05-23 Thu 585,727 +790 832,651,259 +748674 129 -
2019-05-24 Fri 587,123 +1396 833,794,403 +1143144 129 -
Podsumowanie ogółem +13624 +11528105 +1
Aktualizacja profilu za 7 godz. 50 min.