Nie znaleziono jeszcze filmów!

Statystyki kanału Szpadyzor Records

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-06 Sat 130,499 - 54,505,088 - 453 -
2019-07-07 Sun 130,515 +16 54,515,879 +10791 453 -
2019-07-08 Mon 130,529 +14 54,525,393 +9514 453 -
2019-07-09 Tue 130,534 +5 54,535,650 +10257 453 -
2019-07-10 Wed 130,541 +7 54,546,449 +10799 453 -
2019-07-11 Thu 130,556 +15 54,557,855 +11406 453 -
2019-07-12 Fri 130,579 +23 54,569,779 +11924 453 -
2019-07-13 Sat 130,592 +13 54,582,249 +12470 453 -
2019-07-14 Sun 130,608 +16 54,590,981 +8732 453 -
2019-07-15 Mon 130,629 +21 54,603,392 +12411 453 -
2019-07-16 Tue 130,636 +7 54,610,619 +7227 453 -
2019-07-17 Wed 130,657 +21 54,626,114 +15495 453 -
2019-07-18 Thu 130,674 +17 54,637,456 +11342 453 -
2019-07-19 Fri 130,679 +5 54,644,575 +7119 453 -
2019-07-20 Sat 130,688 +9 54,659,226 +14651 453 -
Podsumowanie ogółem +189 +154138 -
Aktualizacja profilu za 7 godz. 21 min.