Nie znaleziono jeszcze filmów!

Statystyki kanału TOP10Wszystkiego

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-03 Wed 811,811 - 246,860,284 - 169 -
2019-07-04 Thu 812,268 +457 247,074,230 +213946 169 -
2019-07-05 Fri 812,734 +466 247,386,584 +312354 170 +1
2019-07-06 Sat 813,383 +649 247,716,349 +329765 170 -
2019-07-07 Sun 814,245 +862 248,081,517 +365168 170 -
2019-07-08 Mon 815,002 +757 248,440,590 +359073 170 -
2019-07-09 Tue 815,653 +651 248,710,140 +269550 170 -
2019-07-10 Wed 816,179 +526 248,953,195 +243055 170 -
2019-07-11 Thu 816,636 +457 249,187,328 +234133 170 -
2019-07-12 Fri 817,007 +371 249,462,969 +275641 171 +1
2019-07-13 Sat 817,968 +961 249,866,187 +403218 171 -
2019-07-14 Sun 819,203 +1235 250,326,903 +460716 171 -
2019-07-15 Mon 820,463 +1260 250,759,293 +432390 171 -
2019-07-16 Tue 821,165 +702 251,077,916 +318623 171 -
2019-07-17 Wed 822,755 +1590 251,599,823 +521907 171 -
Podsumowanie ogółem +10944 +4739539 +2
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.