TVN Talent Show
TVN Talent Show
Pokaż więcej

Statystyki kanału TVN Talent Show

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-06 Mon 592,725 - 658,601,575 - 1,043 -
2019-05-07 Tue 593,077 +352 658,957,617 +356042 1,044 +1
2019-05-08 Wed 593,432 +355 659,289,478 +331861 1,044 -
2019-05-09 Thu 593,945 +513 659,662,956 +373478 1,044 -
2019-05-10 Fri 594,444 +499 660,115,527 +452571 1,044 -
2019-05-11 Sat 595,045 +601 660,641,611 +526084 1,044 -
2019-05-12 Sun 595,672 +627 661,176,004 +534393 1,045 +1
2019-05-13 Mon 595,978 +306 661,583,072 +407068 1,045 -
2019-05-14 Tue 596,552 +574 661,998,066 +414994 1,045 -
2019-05-15 Wed 597,014 +462 662,402,662 +404596 1,046 +1
2019-05-16 Thu 597,502 +488 662,889,659 +486997 1,046 -
2019-05-17 Fri 597,900 +398 663,314,340 +424681 1,046 -
2019-05-18 Sat 598,441 +541 663,840,129 +525789 1,046 -
2019-05-19 Sun 598,891 +450 664,317,805 +477676 1,047 +1
2019-05-20 Mon 599,245 +354 664,747,297 +429492 1,047 -
Podsumowanie ogółem +6520 +6145722 +4
Aktualizacja profilu za 1 godz. 38 min.