To ten Loczek!
To ten Loczek!
Pokaż więcej

Statystyki kanału To ten Loczek!

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-22 Fri 106,000 - 29,093 - 1 -
2019-11-23 Sat 106,000 - 29,107 +14 1 -
2019-11-24 Sun 106,000 - 29,115 +8 1 -
2019-11-25 Mon 106,000 - 29,130 +15 1 -
2019-11-26 Tue 106,000 - 29,145 +15 1 -
2019-11-27 Wed 106,000 - 29,170 +25 1 -
2019-11-28 Thu 106,000 - 29,182 +12 1 -
2019-11-29 Fri 106,000 - 29,191 +9 1 -
2019-11-30 Sat 106,000 - 29,207 +16 1 -
2019-12-01 Sun 106,000 - 29,220 +13 1 -
2019-12-02 Mon 106,000 - 29,233 +13 1 -
2019-12-03 Tue 106,000 - 29,252 +19 1 -
2019-12-04 Wed 106,000 - 29,268 +16 1 -
2019-12-05 Thu 106,000 - 29,278 +10 1 -
2019-12-06 Fri 106,000 - 29,290 +12 1 -
Podsumowanie ogółem - +197 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 16 min.