digitalgirl13
digitalgirl13
Nie znaleziono jeszcze filmów!

Statystyki kanału digitalgirl13

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-04 Tue 49,541 - 0 - 0 -
2019-06-05 Wed 49,537 -4 0 - 0 -
2019-06-06 Thu 49,535 -2 0 - 0 -
2019-06-07 Fri 49,527 -8 0 - 0 -
2019-06-08 Sat 49,520 -7 0 - 0 -
2019-06-09 Sun 49,519 -1 0 - 0 -
2019-06-10 Mon 49,514 -5 0 - 0 -
2019-06-11 Tue 49,513 -1 0 - 0 -
2019-06-12 Wed 49,512 -1 0 - 0 -
2019-06-13 Thu 49,510 -2 0 - 0 -
2019-06-14 Fri 49,507 -3 0 - 0 -
2019-06-15 Sat 49,504 -3 0 - 0 -
2019-06-16 Sun 49,500 -4 0 - 0 -
2019-06-17 Mon 49,493 -7 0 - 0 -
2019-06-18 Tue 49,493 - 0 - 0 -
Podsumowanie ogółem -48 - -
Aktualizacja profilu za 6 godz. 8 min.