pspmagister
pspmagister
Nie znaleziono jeszcze filmów!

Statystyki kanału pspmagister

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-02 Mon 106,757 - 0 - 0 -
2019-09-03 Tue 106,755 -2 0 - 0 -
2019-09-04 Wed 106,747 -8 0 - 0 -
2019-09-05 Thu 106,740 -7 0 - 0 -
2019-09-06 Fri 106,731 -9 0 - 0 -
2019-09-07 Sat 106,730 -1 0 - 0 -
2019-09-08 Sun 106,729 -1 0 - 0 -
2019-09-09 Mon 106,763 +34 0 - 0 -
2019-09-10 Tue 106,769 +6 0 - 0 -
2019-09-11 Wed 106,776 +7 0 - 0 -
2019-09-12 Thu 106,784 +8 0 - 0 -
2019-09-13 Fri 106,788 +4 0 - 0 -
2019-09-14 Sat 106,783 -5 0 - 0 -
2019-09-15 Sun 106,784 +1 0 - 0 -
2019-09-16 Mon 106,787 +3 0 - 0 -
Podsumowanie ogółem +30 - -
Aktualizacja profilu za 5 godz. 47 min.