Asertywni
Asertywni
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=EZIoSJmgJp4

Ćpanie i strasznych rzeczy się dowiadywanie! - Twist it #6 - MWK, Żul

Asertywni
Asertywni - 219 Wyświetleń
0
219 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-01 09:38:10

Dajcie znać czy wam się podoba zostawiając lajka! :D ❥ Playlista serwera: http://bit.ly/1jqrr0I ❥ Fanpage serwera: http://on.fb.me/1mJ0Wa7 ❥ Strona serwera: http://drollercasterworld.pl/#_ ❥ Kanał MWK: https://www.youtube.com/user/iSuperMwk ❥ Kanał Żula: https://www.youtube.com/user/Drollercaster _______________________________________________ ❥ Koszulki: http://twist26.cupsell.pl/ ❥ Livestream: http://www.hitbox.tv/xTwist26 ❥ ASK! http://ask.fm/Twist26 ❥ Twistowy Facebook!:https://www.facebook.com/pages/Twist26/180859358758776?ref=hl _________________________________________________ ❥ Intro stworzył: http://www.youtube.com/user/TheHadkas

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Asertywni

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-07 Sat 40,094 - 375 - 3 -
2019-09-08 Sun 40,086 -8 389 +14 3 -
2019-09-09 Mon 40,085 -1 404 +15 3 -
2019-09-10 Tue 40,080 -5 407 +3 3 -
2019-09-11 Wed 40,080 - 415 +8 3 -
2019-09-12 Thu 40,074 -6 422 +7 3 -
2019-09-13 Fri 40,072 -2 433 +11 3 -
2019-09-14 Sat 40,070 -2 437 +4 3 -
2019-09-15 Sun 40,065 -5 444 +7 3 -
2019-09-16 Mon 40,066 +1 444 - 3 -
2019-09-17 Tue 40,066 - 445 +1 0 -3
2019-09-18 Wed 40,000 -66 0 -445 0 -
2019-09-19 Thu 40,000 - 0 - 0 -
2019-09-20 Fri 40,000 - 0 - 0 -
2019-09-21 Sat 40,000 - 0 - 0 -
Podsumowanie ogółem -94 -375 -3
Aktualizacja profilu za 8 godz. 16 min.