TivoltGames
TivoltGames
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=ICW3XMvWSPY

Następny film

Nowe życie | Red Dead Redemption 2 [#60]
TivoltGames
186 Wyświetleń

ŚLISKA MARLENKA W DZIEŃ PREMIERY | Sea of Thieves

TivoltGames
TivoltGames - 418 Wyświetleń
2
418 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:18:51

Piraci wreszcie powrócili! Sea of Thieves - dzień premiery! Zapis streama, gdzie gramy z Lifikiem, Ziemniakiem i Mikuną! :D ↓↓↓ Przydatne informacje w opisie ↓↓↓ ▰ ▱ ▰ ▱ ▰ ▱ ▰ ▱ ▰ ▱ ▰ ▱ ▰ ▱ ◆ YouTubowe posty: http://youtube.com/TivoltGames/community

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału TivoltGames

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-24 Sun 619,000 - 254,751,234 - 4,159 -
2019-11-25 Mon 619,000 - 254,864,985 +113751 4,160 +1
2019-11-26 Tue 619,000 - 254,972,661 +107676 4,162 +2
2019-11-27 Wed 619,000 - 255,114,260 +141599 4,165 +3
2019-11-28 Thu 619,000 - 255,194,622 +80362 4,167 +2
2019-11-29 Fri 619,000 - 255,285,694 +91072 4,167 -
2019-11-30 Sat 619,000 - 255,393,153 +107459 4,168 +1
2019-12-01 Sun 619,000 - 255,513,933 +120780 4,171 +3
2019-12-02 Mon 619,000 - 255,640,907 +126974 4,172 +1
2019-12-03 Tue 619,000 - 255,792,650 +151743 4,177 +5
2019-12-04 Wed 619,000 - 255,873,193 +80543 4,179 +2
2019-12-05 Thu 619,000 - 255,966,934 +93741 4,180 +1
2019-12-06 Fri 619,000 - 256,063,581 +96647 4,181 +1
2019-12-07 Sat 619,000 - 256,159,435 +95854 4,181 -
2019-12-08 Sun 619,000 - 256,285,215 +125780 4,183 +2
Podsumowanie ogółem - +1533981 +24
Aktualizacja profilu za 1 godz. 28 min.

Następny film

Nowe życie | Red Dead Redemption 2 [#60]
TivoltGames
186 Wyświetleń