Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=1aj2jZf5-IQ

Następny film

WRONA/CEHA - MAM PLAN
Szpadyzor Records
572 Wyświetleń

05. Arbak - Cztery kąty [Album "Schizofrenia"]

Szpadyzor Records
Szpadyzor Records - 388 Wyświetleń
1
388 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 11:18:27

Słuchaj cały album: https://www.youtube.com/playlist?list=PLkrjmVcTz_Ol4E-4t1kLl45tQly0_IX2M Opis: Jest to dziewiąta płyta poznańskiego rapera będącego na scenie od 2007 roku. Znany ze współpracy z takimi artystami jak SoDrumatic, BobAir, Słoń, Zeus, Kixnare, Kubiszew, PeeRZet czy Kobra zaprasza do sprawdzenia swojego albumu, na którym tym razem nie usłyszymy żadnych gości. Rap: Arbak https://www.facebook.com/Arbakrbk/ https://www.facebook.com/DruzynaAAmoshpit/ Produkcja: The Droppers https://www.facebook.com/TheDroppersBeats/ Grafika: Buła

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Szpadyzor Records

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-06 Mon 129,646 - 53,705,045 - 434 -
2019-05-07 Tue 129,654 +8 53,717,587 +12542 434 -
2019-05-08 Wed 129,666 +12 53,728,912 +11325 434 -
2019-05-09 Thu 129,678 +12 53,740,270 +11358 434 -
2019-05-10 Fri 129,693 +15 53,753,824 +13554 434 -
2019-05-11 Sat 129,705 +12 53,766,959 +13135 434 -
2019-05-12 Sun 129,730 +25 53,779,464 +12505 434 -
2019-05-13 Mon 129,747 +17 53,791,655 +12191 434 -
2019-05-14 Tue 129,755 +8 53,802,081 +10426 434 -
2019-05-15 Wed 129,773 +18 53,815,355 +13274 434 -
2019-05-16 Thu 129,781 +8 53,827,282 +11927 435 +1
2019-05-17 Fri 129,838 +57 53,850,153 +22871 435 -
2019-05-18 Sat 129,903 +65 53,871,119 +20966 435 -
2019-05-19 Sun 129,941 +38 53,886,738 +15619 435 -
2019-05-20 Mon 129,962 +21 53,896,601 +9863 435 -
Podsumowanie ogółem +316 +191556 +1
Aktualizacja profilu za 7 godz. 32 min.

Następny film

WRONA/CEHA - MAM PLAN
Szpadyzor Records
572 Wyświetleń