stoprocentTV
stoprocentTV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=a3R6QZ4bLBc

Następny film


05. Bonson gośc. Roma - Martwy król (prod. KPSN)

stoprocentTV
stoprocentTV - 495 Wyświetleń
0
495 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:06:39

Zamów płytę "Postanawia umrzeć" na: http://bit.ly/preorder_BonsonPostanawiaUmrzec https://mymusicpl.lnk.to/PostanawiaUmrzec • iTunes https://itunes.apple.com/pl/album/postanawia-umrze%C4%87/1333071382?l=pl • Soundline http://soundline.biz/Bonson

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału stoprocentTV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-30 Sat 888,000 - 628,115,848 - 987 -
2019-12-01 Sun 888,000 - 628,583,547 +467699 987 -
2019-12-02 Mon 888,000 - 628,776,688 +193141 987 -
2019-12-03 Tue 888,000 - 628,982,525 +205837 988 +1
2019-12-04 Wed 889,000 +1000 629,238,257 +255732 988 -
2019-12-05 Thu 889,000 - 629,470,737 +232480 988 -
2019-12-06 Fri 889,000 - 629,699,695 +228958 988 -
2019-12-07 Sat 890,000 +1000 630,171,956 +472261 988 -
2019-12-08 Sun 890,000 - 630,426,324 +254368 988 -
2019-12-09 Mon 890,000 - 630,597,298 +170974 988 -
2019-12-10 Tue 890,000 - 630,834,471 +237173 988 -
2019-12-11 Wed 890,000 - 631,065,096 +230625 988 -
2019-12-12 Thu 891,000 +1000 631,287,580 +222484 988 -
2019-12-13 Fri 891,000 - 631,655,744 +368164 988 -
2019-12-14 Sat 891,000 - 631,955,200 +299456 988 -
Podsumowanie ogółem +3000 +3839352 +1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 8 min.

Następny film