Narkopop
Narkopop
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=pLFcaIpJfbA

Następny film

09 - Ściana budynków @Kubi Producent
Narkopop
198 Wyświetleń

08. Tutej (Gośc.Amen Hewra,Młody Dron)

Narkopop
Narkopop - 244 Wyświetleń
0
244 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-20 05:37:09

TU KUPISZ PŁYTĘ: https://www.kazbalagane.pl https://pl-pl.facebook.com/balagane https://www.facebook.com/AMEN-HEWRA-100119520397657/ https://pl-pl.facebook.com/xjaruke https://www.instagram.com/be_do_gie_official/ https://www.instagram.com/xjaruke_

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Narkopop

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-03 Mon 104,152 - 68,495,994 - 163 -
2019-06-04 Tue 104,294 +142 68,629,472 +133478 163 -
2019-06-05 Wed 104,412 +118 68,766,391 +136919 163 -
2019-06-06 Thu 104,565 +153 68,917,463 +151072 163 -
2019-06-07 Fri 104,681 +116 69,056,945 +139482 163 -
2019-06-08 Sat 104,789 +108 69,194,200 +137255 163 -
2019-06-09 Sun 104,880 +91 69,306,573 +112373 163 -
2019-06-10 Mon 104,956 +76 69,413,264 +106691 163 -
2019-06-11 Tue 105,027 +71 69,515,319 +102055 163 -
2019-06-12 Wed 105,108 +81 69,646,829 +131510 163 -
2019-06-13 Thu 105,197 +89 69,772,489 +125660 163 -
2019-06-14 Fri 105,299 +102 69,885,452 +112963 163 -
2019-06-15 Sat 105,398 +99 70,009,999 +124547 163 -
2019-06-16 Sun 105,507 +109 70,135,644 +125645 163 -
2019-06-17 Mon 105,567 +60 70,221,703 +86059 163 -
Podsumowanie ogółem +1415 +1725709 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 10 min.