Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=T_qMFKybvzY

Następny film


Szpadyzor Records
Szpadyzor Records - 253 Wyświetleń
1
253 Wyświetleń
Opublikowano 2018-05-21 02:19:20

Słuchaj cały album: https://www.youtube.com/playlist?list=PLkrjmVcTz_OkvGSzKssQ2enqVlP5EDIqV "Camaro" to klasyczny muscle car napędzany potężnym silnikiem V8. Pomimo swojej wiekowości, wciąż potrafi zachwycić swoją klasyczną stylistyką, a na trasie nadal jest w stanie utrzeć nosa wielu pojazdom z nowoczesną technologią. "Camaro" to podróż od klasycznych brzmień, po nieeksplorowane, dziewicze tereny; to przyjemność z jazdy prędkością patrolową, jak i wgniatające w fotel przyśpieszenie wynikające z potężnego momentu obrotowego. "Camaro" to dowód na to, że stara szkoła ma się dobrze i nigdzie stąd nie wyjeżdża. ZaRaz 2001, znany także jako !koS, to mc, beatmaker oraz producent pochodzący ze Strzelec Opolskich. Jest związany z opolskim podziemiem od drugiej połowy lat '90. Aktualnie mieszka w Oleśnicy na Dolnym Śląsku, gdzie prowadzi studio Major Fukk oraz udziela się w zespole Warthog jako wokalista. Płytę „Camaro” można zakupić w wersji fizycznej na https://www.facebook.com/ZaRaz2001/ lub w wersji cyfrowej na https://zaraz2001.bandcamp.com/releases linki: https://www.facebook.com/ZaRaz2001/ https://www.minds.com/ZaRaz2001 https://www.youtube.com/channel/UCaGj3cIokeOIB8FU4E8Z3kA https://soundcloud.com/zaraz2001 https://www.instagram.com/zaraz2001/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Szpadyzor Records

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-05 Sun 129,633 - 53,694,105 - 434 -
2019-05-06 Mon 129,646 +13 53,705,045 +10940 434 -
2019-05-07 Tue 129,654 +8 53,717,587 +12542 434 -
2019-05-08 Wed 129,666 +12 53,728,912 +11325 434 -
2019-05-09 Thu 129,678 +12 53,740,270 +11358 434 -
2019-05-10 Fri 129,693 +15 53,753,824 +13554 434 -
2019-05-11 Sat 129,705 +12 53,766,959 +13135 434 -
2019-05-12 Sun 129,730 +25 53,779,464 +12505 434 -
2019-05-13 Mon 129,747 +17 53,791,655 +12191 434 -
2019-05-14 Tue 129,755 +8 53,802,081 +10426 434 -
2019-05-15 Wed 129,773 +18 53,815,355 +13274 434 -
2019-05-16 Thu 129,781 +8 53,827,282 +11927 435 +1
2019-05-17 Fri 129,838 +57 53,850,153 +22871 435 -
2019-05-18 Sat 129,903 +65 53,871,119 +20966 435 -
2019-05-19 Sun 129,913 +10 53,881,706 +10587 435 -
Podsumowanie ogółem +280 +187601 +1
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.

Następny film