RoxMb
RoxMb
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=mchHIVf3yTc

Następny film


RoxMb
RoxMb - 413 Wyświetleń
0
413 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:04:52

Hej! Nieco spóźniony, ale szczery prosto z serducha film z podziękowaniami za Waszą aktywność w przeciągu ostatnich... 7 lat :) Dzięki Wam spełniły się moje marzenia, myślę że śmiało mogę powiedzieć, że YouTube... Wy zmieniliście moje życie na lepsze :

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału RoxMb

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-28 Thu 1,430,000 - 461,657,810 - 1,433 -
2019-11-29 Fri 1,430,000 - 461,771,672 +113862 1,433 -
2019-11-30 Sat 1,430,000 - 461,968,440 +196768 1,433 -
2019-12-01 Sun 1,430,000 - 462,123,635 +155195 1,433 -
2019-12-02 Mon 1,430,000 - 462,284,890 +161255 1,433 -
2019-12-03 Tue 1,430,000 - 462,495,159 +210269 1,433 -
2019-12-04 Wed 1,430,000 - 462,623,311 +128152 1,433 -
2019-12-05 Thu 1,430,000 - 462,738,748 +115437 1,433 -
2019-12-06 Fri 1,430,000 - 462,864,037 +125289 1,433 -
2019-12-07 Sat 1,430,000 - 463,016,597 +152560 1,433 -
2019-12-08 Sun 1,430,000 - 463,316,338 +299741 1,433 -
2019-12-09 Mon 1,430,000 - 463,400,788 +84450 1,433 -
2019-12-10 Tue 1,430,000 - 463,521,569 +120781 1,433 -
2019-12-11 Wed 1,430,000 - 463,622,665 +101096 1,433 -
2019-12-12 Thu 1,430,000 - 463,710,321 +87656 1,433 -
Podsumowanie ogółem - +2052511 -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 19 min.

Następny film