sukces.pl
sukces.pl
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=CFAvg4j2bDA

Następny film

Techniki pamięciowe - Na żywo
sukces.pl
217 Wyświetleń

10 cech prowadzących do sukcesu. Masz je?

sukces.pl
sukces.pl - 384 Wyświetleń
0
384 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:42:08

Zachowania, które mają i mieli wielcy ludzie. Czy masz je? Od najmłodszych lat można już powiedzieć, czy ktoś wiele osiągnie w życiu, o ile ma choć kilka z tych cech. Ty możesz się ich nauczyć, jeśli zależy Ci na swoim sukcesie. 1. Doprowadzać sprawy do końca. 2. Determinacja. 3. Widzieć to czego nie widzą inni. 4. Być lepszym od kogoś/od siebie. 5. Mieć otoczenie, które ciągnie Cię za uszy. 6. Uczenie się. 7. Podejmowanie skalkulowanego ryzyka. 8. Robić coś innego jak wszyscy. 9. Czy pytają Cię o rady? 10. Być pewną siebie osobą. Pobierz bezpłatnie 300 motywujących trików: http://sukces.pl Facebook https://www.facebook.com/sukcespl Podcast https://itunes.apple.com/pl/podcast/sukces-pl/id1209499904 https://soundcloud.com/sukcespl Email jacekwisniowskisukces@gmail.com Instagram https://www.instagram.com/sukcespl Blog i transkrypty video http://mistrzmotywacji.pl/blog "Rusz Dupę" - moja książka http://rusz-dupe.pl http://allegro.pl/hit-ksiazka-rusz-dupe-i6899825792.html

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału sukces.pl

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-04 Mon 211,000 - 33,306,559 - 324 -
2019-11-05 Tue 211,000 - 33,331,719 +25160 324 -
2019-11-06 Wed 211,000 - 33,354,153 +22434 324 -
2019-11-07 Thu 211,000 - 33,361,292 +7139 324 -
2019-11-08 Fri 211,000 - 33,397,007 +35715 324 -
2019-11-09 Sat 211,000 - 33,422,358 +25351 325 +1
2019-11-10 Sun 211,000 - 33,465,764 +43406 325 -
2019-11-11 Mon 211,000 - 33,488,834 +23070 325 -
2019-11-12 Tue 212,000 +1000 33,511,413 +22579 325 -
2019-11-13 Wed 212,000 - 33,535,329 +23916 325 -
2019-11-14 Thu 212,000 - 33,557,917 +22588 325 -
2019-11-15 Fri 212,000 - 33,592,336 +34419 326 +1
2019-11-16 Sat 212,000 - 33,617,311 +24975 326 -
2019-11-17 Sun 212,000 - 33,640,536 +23225 326 -
2019-11-18 Mon 212,000 - 33,663,210 +22674 326 -
Podsumowanie ogółem +1000 +356651 +2
Aktualizacja profilu za 7 godz. 48 min.

Następny film

Techniki pamięciowe - Na żywo
sukces.pl
217 Wyświetleń