sukces.pl
sukces.pl
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=CFAvg4j2bDA

Następny film

10 cech prowadzących do sukcesu. Masz je?
sukces.pl
379 Wyświetleń

10 cech prowadzących do sukcesu. Masz je?

sukces.pl
sukces.pl - 378 Wyświetleń
0
378 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:42:08

Zachowania, które mają i mieli wielcy ludzie. Czy masz je? Od najmłodszych lat można już powiedzieć, czy ktoś wiele osiągnie w życiu, o ile ma choć kilka z tych cech. Ty możesz się ich nauczyć, jeśli zależy Ci na swoim sukcesie. 1. Doprowadzać sprawy do końca. 2. Determinacja. 3. Widzieć to czego nie widzą inni. 4. Być lepszym od kogoś/od siebie. 5. Mieć otoczenie, które ciągnie Cię za uszy. 6. Uczenie się. 7. Podejmowanie skalkulowanego ryzyka. 8. Robić coś innego jak wszyscy. 9. Czy pytają Cię o rady? 10. Być pewną siebie osobą. Pobierz bezpłatnie 300 motywujących trików: http://sukces.pl Facebook https://www.facebook.com/sukcespl Podcast https://itunes.apple.com/pl/podcast/sukces-pl/id1209499904 https://soundcloud.com/sukcespl Email jacekwisniowskisukces@gmail.com Instagram https://www.instagram.com/sukcespl Blog i transkrypty video http://mistrzmotywacji.pl/blog "Rusz Dupę" - moja książka http://rusz-dupe.pl http://allegro.pl/hit-ksiazka-rusz-dupe-i6899825792.html

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału sukces.pl

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-09 Mon 203,077 - 31,501,458 - 310 -
2019-09-10 Tue 203,442 +365 31,560,302 +58844 310 -
2019-09-11 Wed 204,009 +567 31,655,959 +95657 311 +1
2019-09-12 Thu 204,419 +410 31,721,608 +65649 311 -
2019-09-13 Fri 204,749 +330 31,783,675 +62067 312 +1
2019-09-14 Sat 205,042 +293 31,830,282 +46607 312 -
2019-09-15 Sun 205,326 +284 31,884,861 +54579 312 -
2019-09-16 Mon 205,622 +296 31,941,151 +56290 312 -
2019-09-17 Tue 205,789 +167 31,971,216 +30065 312 -
2019-09-18 Wed 206,000 +211 32,024,669 +53453 312 -
2019-09-19 Thu 206,000 - 32,059,637 +34968 312 -
2019-09-20 Fri 206,000 - 32,096,635 +36998 312 -
2019-09-21 Sat 206,000 - 32,134,413 +37778 313 +1
2019-09-22 Sun 206,000 - 32,168,564 +34151 313 -
2019-09-23 Mon 206,000 - 32,186,013 +17449 313 -
Podsumowanie ogółem +2923 +684555 +3
Aktualizacja profilu za 9 godz. 1 min.

Następny film

10 cech prowadzących do sukcesu. Masz je?
sukces.pl
379 Wyświetleń