sukces.pl
sukces.pl
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=CFAvg4j2bDA

Następny film

Jak Schudnąć
sukces.pl
262 Wyświetleń

10 cech prowadzących do sukcesu. Masz je?

sukces.pl
sukces.pl - 361 Wyświetleń
0
361 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:42:08

Zachowania, które mają i mieli wielcy ludzie. Czy masz je? Od najmłodszych lat można już powiedzieć, czy ktoś wiele osiągnie w życiu, o ile ma choć kilka z tych cech. Ty możesz się ich nauczyć, jeśli zależy Ci na swoim sukcesie. 1. Doprowadzać sprawy do końca. 2. Determinacja. 3. Widzieć to czego nie widzą inni. 4. Być lepszym od kogoś/od siebie. 5. Mieć otoczenie, które ciągnie Cię za uszy. 6. Uczenie się. 7. Podejmowanie skalkulowanego ryzyka. 8. Robić coś innego jak wszyscy. 9. Czy pytają Cię o rady? 10. Być pewną siebie osobą. Pobierz bezpłatnie 300 motywujących trików: http://sukces.pl Facebook https://www.facebook.com/sukcespl Podcast https://itunes.apple.com/pl/podcast/sukces-pl/id1209499904 https://soundcloud.com/sukcespl Email jacekwisniowskisukces@gmail.com Instagram https://www.instagram.com/sukcespl Blog i transkrypty video http://mistrzmotywacji.pl/blog "Rusz Dupę" - moja książka http://rusz-dupe.pl http://allegro.pl/hit-ksiazka-rusz-dupe-i6899825792.html

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału sukces.pl

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-06 Thu 194,760 - 29,219,519 - 290 -
2019-06-07 Fri 194,818 +58 29,233,121 +13602 290 -
2019-06-08 Sat 194,898 +80 29,262,121 +29000 291 +1
2019-06-09 Sun 195,012 +114 29,298,501 +36380 292 +1
2019-06-10 Mon 195,063 +51 29,339,233 +40732 292 -
2019-06-11 Tue 195,168 +105 29,369,748 +30515 292 -
2019-06-12 Wed 195,265 +97 29,395,099 +25351 292 -
2019-06-13 Thu 195,360 +95 29,415,965 +20866 292 -
2019-06-14 Fri 195,431 +71 29,431,773 +15808 292 -
2019-06-15 Sat 195,503 +72 29,461,842 +30069 293 +1
2019-06-16 Sun 195,569 +66 29,487,732 +25890 293 -
2019-06-17 Mon 195,610 +41 29,503,750 +16018 293 -
2019-06-18 Tue 195,653 +43 29,515,959 +12209 293 -
2019-06-19 Wed 195,663 +10 29,525,884 +9925 293 -
2019-06-20 Thu 195,669 +6 29,533,699 +7815 293 -
Podsumowanie ogółem +909 +314180 +3
Aktualizacja profilu za 4 godz. 52 min.

Następny film

Jak Schudnąć
sukces.pl
262 Wyświetleń