Topowa Dycha
Topowa Dycha
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=42QvY1O7EuE

Następny film


10 najniebezpieczniejszych miast w Polsce [TOPOWA DYCHA]

Topowa Dycha
Topowa Dycha - 437 Wyświetleń
0
437 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:55:42

W dzisiejszym odcinku poznacie 10 Polskich miast, w których lepiej uważać po zmroku. A może nie zgadzacie się z naszą listą i dodalibyście jeszcze jakieś inne miasto? Napiszcie w komentarzach! ODWIEDŹ SKLEP TOPOWEJ DYCHY - http://topowadycha.cupsell.pl ⓾ ⓽ ⓼… Odliczanie czas zacząć! Dyszka faktów, ciekawostek lub po prostu informacji, które raz cię rozbawią, a kiedy indziej wzruszą do łez. Od teorii konspiracyjnych, przez nietypowe wydarzenia, aż do najdziwniejszych wynalazków. ☠ Współpraca: marta.wolosik@mediakraft.tv Ⓢ Subskrybuj kanał: https://www.youtube.com/user/topowadycha ⓕ Polajkuj facebooka: http://www.facebook.com/TopowaDychaPL Ⓘ Sprawdź mój Instagram: https://instagram.com/topowadycha/ -- https://www.facebook.com/Mediakrafttv https://instagram.com/mediakraft.tv https://twitter.com/mediakraftpl https://www.youtube.com/user/Mediakraftpolska Film wyprodukowany przez: Mediakraft PL Sp. z o.o. ul. Nowy Świat 60/8, 00-357 Warszawa Managing Directors: Levent Gültan, Ryan Socash Mediakraft PL Sp. z o.o. is a subsidiary of Mediakraft Networks GmbH

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Topowa Dycha

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-29 Tue 1,140,000 - 374,057,599 - 687 -
2019-10-30 Wed 1,140,000 - 374,181,044 +123445 687 -
2019-10-31 Thu 1,140,000 - 374,296,491 +115447 688 +1
2019-11-01 Fri 1,140,000 - 374,429,622 +133131 688 -
2019-11-02 Sat 1,140,000 - 374,562,380 +132758 688 -
2019-11-03 Sun 1,140,000 - 374,697,733 +135353 688 -
2019-11-04 Mon 1,140,000 - 374,887,326 +189593 688 -
2019-11-05 Tue 1,140,000 - 374,993,324 +105998 689 +1
2019-11-06 Wed 1,140,000 - 375,106,555 +113231 689 -
2019-11-07 Thu 1,150,000 +10000 375,216,084 +109529 689 -
2019-11-08 Fri 1,150,000 - 375,328,005 +111921 689 -
2019-11-09 Sat 1,150,000 - 375,452,710 +124705 690 +1
2019-11-10 Sun 1,150,000 - 375,660,505 +207795 690 -
2019-11-11 Mon 1,150,000 - 375,778,176 +117671 690 -
2019-11-12 Tue 1,150,000 - 375,877,938 +99762 691 +1
Podsumowanie ogółem +10000 +1820339 +4
Aktualizacja profilu za 7 godz. 0 min.