Topowa Dycha
Topowa Dycha
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=42QvY1O7EuE

10 najniebezpieczniejszych miast w Polsce [TOPOWA DYCHA]

Topowa Dycha
Topowa Dycha - 421 Wyświetleń
0
421 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:55:42

W dzisiejszym odcinku poznacie 10 Polskich miast, w których lepiej uważać po zmroku. A może nie zgadzacie się z naszą listą i dodalibyście jeszcze jakieś inne miasto? Napiszcie w komentarzach! ODWIEDŹ SKLEP TOPOWEJ DYCHY - http://topowadycha.cupsell.pl ⓾ ⓽ ⓼… Odliczanie czas zacząć! Dyszka faktów, ciekawostek lub po prostu informacji, które raz cię rozbawią, a kiedy indziej wzruszą do łez. Od teorii konspiracyjnych, przez nietypowe wydarzenia, aż do najdziwniejszych wynalazków. ☠ Współpraca: marta.wolosik@mediakraft.tv Ⓢ Subskrybuj kanał: https://www.youtube.com/user/topowadycha ⓕ Polajkuj facebooka: http://www.facebook.com/TopowaDychaPL Ⓘ Sprawdź mój Instagram: https://instagram.com/topowadycha/ -- https://www.facebook.com/Mediakrafttv https://instagram.com/mediakraft.tv https://twitter.com/mediakraftpl https://www.youtube.com/user/Mediakraftpolska Film wyprodukowany przez: Mediakraft PL Sp. z o.o. ul. Nowy Świat 60/8, 00-357 Warszawa Managing Directors: Levent Gültan, Ryan Socash Mediakraft PL Sp. z o.o. is a subsidiary of Mediakraft Networks GmbH

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Topowa Dycha

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-05 Mon 1,143,851 - 364,665,495 - 664 -
2019-08-06 Tue 1,143,873 +22 364,726,998 +61503 664 -
2019-08-07 Wed 1,143,886 +13 364,910,225 +183227 665 +1
2019-08-08 Thu 1,143,915 +29 364,986,144 +75919 665 -
2019-08-09 Fri 1,144,056 +141 365,111,878 +125734 665 -
2019-08-10 Sat 1,144,177 +121 365,295,084 +183206 666 +1
2019-08-11 Sun 1,144,255 +78 365,440,223 +145139 666 -
2019-08-12 Mon 1,144,463 +208 365,641,191 +200968 666 -
2019-08-13 Tue 1,144,599 +136 365,765,629 +124438 666 -
2019-08-14 Wed 1,144,805 +206 365,995,531 +229902 667 +1
2019-08-15 Thu 1,144,880 +75 366,093,875 +98344 667 -
2019-08-16 Fri 1,145,127 +247 366,276,740 +182865 667 -
2019-08-17 Sat 1,145,291 +164 366,427,294 +150554 667 -
2019-08-18 Sun 1,145,392 +101 366,496,938 +69644 667 -
2019-08-19 Mon 1,145,616 +224 366,673,230 +176292 667 -
Podsumowanie ogółem +1765 +2007735 +3
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.