Topowa Dycha
Topowa Dycha
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=hgYxdbUOugU

Następny film


10 przerażających seryjnych morderców z ROSJI [TOPOWA DYCHA]

Topowa Dycha
Topowa Dycha - 50 Wyświetleń
0
50 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-09 05:02:10

Choć postacie seryjnych zabójców kojarzone są głównie ze Stanami Zjednoczonymi, to i w naszej części świata nie brak psychopatów, dla których pozbawienie drugiego człowieka życia to czysta przyjemność. W dzisiejszym odcinku przedstawię wam wyjątkowo okrutnych seryjnych zabójców z Rosji. Ostrzegam – to film dla ludzi o mocnych nerwach! 10 morderstw pacjentów na lekarzach: https://www.youtube.com/watch?v=8COfJEygyLg 10 przerażających kobiet morderczyń: https://www.youtube.com/watch?v=2VHs7ZIqLMQ #seryjni #zabójcy #rosja ODWIEDŹ SKLEP TOPOWEJ DYCHY - http://topowadycha.cupsell.pl ⓾ ⓽ ⓼… Odliczanie czas zacząć! Dyszka faktów, ciekawostek lub po prostu informacji, które raz cię rozbawią, a kiedy indziej wzruszą do łez. Od teorii konspiracyjnych, przez nietypowe wydarzenia, aż do najdziwniejszych wynalazków. ☠ Współpraca: marta.wolosik@mediakraft.tv Ⓢ Subskrybuj kanał: https://www.youtube.com/user/topowadycha ⓕ Polajkuj facebooka: http://www.facebook.com/TopowaDychaPL Ⓘ Sprawdź mój Instagram: https://instagram.com/topowadycha/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Topowa Dycha

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-04 Mon 1,140,000 - 374,887,326 - 688 -
2019-11-05 Tue 1,140,000 - 374,993,324 +105998 689 +1
2019-11-06 Wed 1,140,000 - 375,106,555 +113231 689 -
2019-11-07 Thu 1,150,000 +10000 375,216,084 +109529 689 -
2019-11-08 Fri 1,150,000 - 375,328,005 +111921 689 -
2019-11-09 Sat 1,150,000 - 375,452,710 +124705 690 +1
2019-11-10 Sun 1,150,000 - 375,660,505 +207795 690 -
2019-11-11 Mon 1,150,000 - 375,778,176 +117671 690 -
2019-11-12 Tue 1,150,000 - 375,877,938 +99762 691 +1
2019-11-13 Wed 1,150,000 - 376,024,095 +146157 691 -
2019-11-14 Thu 1,150,000 - 376,141,859 +117764 691 -
2019-11-15 Fri 1,150,000 - 376,297,430 +155571 693 +2
2019-11-16 Sat 1,150,000 - 376,422,590 +125160 693 -
2019-11-17 Sun 1,150,000 - 376,529,384 +106794 693 -
2019-11-18 Mon 1,150,000 - 376,612,333 +82949 693 -
Podsumowanie ogółem +10000 +1725007 +5
Aktualizacja profilu za 0 godz. 10 min.