Neeq
Neeq
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=uS9zlxNmVZk

Następny film


13 WYNALAZKÓW, które ZMIENIĄ ŚWIAT!

Neeq
Neeq - 186 Wyświetleń
0
186 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-02 07:54:00

⭕ Koniecznie subskrybuj kanał aby być na bieżąco z kolejnymi filmami, które pojawiają się w Soboty o 11:00! Instagram ⇨ danielixinst Snapchat ⇨ nesciako Zasubskrybuj mnie ⇨ http://bit.ly/1klWFcs Kontakt ⇨ biznes.neeq@o2.pl Partner technologiczny ⇨ http://genesis-zone.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Neeq

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-01 Sun 49,822 - 0 - 0 -
2019-09-02 Mon 49,821 -1 0 - 0 -
2019-09-03 Tue 49,814 -7 0 - 0 -
2019-09-04 Wed 49,814 - 0 - 0 -
2019-09-05 Thu 49,805 -9 0 - 0 -
2019-09-06 Fri 49,795 -10 0 - 0 -
2019-09-07 Sat 49,792 -3 0 - 0 -
2019-09-08 Sun 49,792 - 0 - 0 -
2019-09-09 Mon 49,793 +1 0 - 0 -
2019-09-10 Tue 49,785 -8 0 - 0 -
2019-09-11 Wed 49,790 +5 0 - 0 -
2019-09-12 Thu 49,791 +1 0 - 0 -
2019-09-13 Fri 49,790 -1 0 - 0 -
2019-09-14 Sat 49,776 -14 0 - 0 -
2019-09-15 Sun 49,774 -2 0 - 0 -
Podsumowanie ogółem -48 - -
Aktualizacja profilu za 5 godz. 12 min.