BartoszTv
BartoszTv
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=dmaUBMcgEUM

Następny film

[19+] Rywalizacja
BartoszTv
52 Wyświetleń

BartoszTv
BartoszTv - 11 Wyświetleń
0
11 Wyświetleń
Opublikowano 2019-09-06 03:06:26

Ostatnia szansa Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w kolejnym odcinku 19+? To idealne miejsce dla Ciebie, ponieważ masz tu napisy i lektora, a informacje w filmie są potwierdzone. Chcesz być na odcinku? Zrób to; 1. Za subskrybuj ten kanał, 2. Musisz mieć p

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału BartoszTv

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-23 Sat 75,900 - 19,496,734 - 648 -
2019-11-24 Sun 75,900 - 19,510,808 +14074 649 +1
2019-11-25 Mon 76,000 +100 19,524,439 +13631 650 +1
2019-11-26 Tue 76,000 - 19,548,065 +23626 652 +2
2019-11-27 Wed 76,000 - 19,562,199 +14134 652 -
2019-11-28 Thu 76,000 - 19,575,965 +13766 652 -
2019-11-29 Fri 76,000 - 19,593,179 +17214 653 +1
2019-11-30 Sat 76,000 - 19,610,877 +17698 654 +1
2019-12-01 Sun 76,000 - 19,618,377 +7500 655 +1
2019-12-02 Mon 76,100 +100 19,639,788 +21411 657 +2
2019-12-03 Tue 76,100 - 19,655,858 +16070 658 +1
2019-12-04 Wed 76,100 - 19,674,506 +18648 658 -
2019-12-05 Thu 76,100 - 19,690,882 +16376 659 +1
2019-12-06 Fri 76,200 +100 19,707,443 +16561 660 +1
2019-12-07 Sat 76,200 - 19,727,596 +20153 661 +1
Podsumowanie ogółem +300 +230862 +13
Aktualizacja profilu za 9 godz. 21 min.

Następny film

[19+] Rywalizacja
BartoszTv
52 Wyświetleń