Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=C4DNphKUgu4

Następny film


2+3 VLOG #1 NOWE BERLINGO Citroen dla rodziny TEST PL

Saturday Car Fever
Saturday Car Fever - 279 Wyświetleń
0
279 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-02 03:38:05

Denerwował Cię Mustang w serii V8 Vlog i jego ilość na kanale? Teraz powinieneś być szczęśliwy :)) Rusza nowa seria 2+3 Vlog i pierwszy jej bohater czyli nowy Citroen Berlingo. Fanpage kanału: https://www.facebook.com/saturdaycarfever/ Muzyka w filmie to kompozycje mojego autorstwa w moim wykonaniu. Wszelkie prawa zastrzeżone :)) Jeśli chesz mnie wspierać w rozwoju kanału na którym nie ma sponsorowanych materiałów, możesz mi pomóc przez: PATRONITE: https://patronite.pl/SaturdayCarFever oraz przez: PayPal: https://www.paypal.me/MateuszBorowski Dziękuję za każdą pomoc :))

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Saturday Car Fever

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-08 Sun 74,548 - 45,998,886 - 1,392 -
2019-09-09 Mon 74,559 +11 46,020,209 +21323 1,392 -
2019-09-10 Tue 74,573 +14 46,039,784 +19575 1,393 +1
2019-09-11 Wed 74,593 +20 46,068,041 +28257 1,394 +1
2019-09-12 Thu 74,611 +18 46,076,377 +8336 1,394 -
2019-09-13 Fri 74,623 +12 46,100,677 +24300 1,395 +1
2019-09-14 Sat 74,647 +24 46,133,103 +32426 1,395 -
2019-09-15 Sun 74,715 +68 46,164,616 +31513 1,395 -
2019-09-16 Mon 74,779 +64 46,202,873 +38257 1,395 -
2019-09-17 Tue 74,800 +21 46,227,984 +25111 1,396 +1
2019-09-18 Wed 74,700 -100 46,268,302 +40318 1,397 +1
2019-09-19 Thu 74,600 -100 46,290,360 +22058 1,396 -1
2019-09-20 Fri 74,600 - 46,267,838 -22522 1,397 +1
2019-09-21 Sat 74,600 - 46,289,288 +21450 1,398 +1
2019-09-22 Sun 74,600 - 46,305,177 +15889 1,398 -
Podsumowanie ogółem +52 +306291 +6
Aktualizacja profilu za 0 godz. 16 min.

Następny film