Junajted
Junajted
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=cImh4sBXK7g

20 PACZEK z piłkarzami UEFA CHAMPIONS LEAGUE! MAMY TOOO - WALKOUT! | FIFA 19

Junajted
Junajted - 233 Wyświetleń
0
233 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-03 09:23:07

Instagram ► https://www.instagram.com/junajted91/ Grupa Junajted Angels ► https://www.facebook.com/groups/835943266447280/ Sklep z koszulkami ► https://junajted.teetres.com/ Kolejny odcinek z FIFA19 -►https://www.youtube.com/channel/UCQUNgkhi3B2KJJnPkWAG8mw?sub_confirmation=1 Facebook ► https://www.facebook.com/JunajtedFIFA/ SnapChat - junajted91 MÓJ SPRZĘT: Komputer ► http://bit.ly/Junajted-TeslaGR-800 Powered by ASUS Procesor Intel Core i7-8700K Karta graficzna: ASUS ROG STRIX GTX1070Ti GAMING Płyta główna: ASUS ROG STRIX Z370-H GAMING Pamięć RAM: 16 GB Dysk SSD PCIe 256 GB Dysk HDD SATA 7200 obr. 1000 GB Klawiatura ASUS Cerberus Mech RGB Mechanical Gaming - https://www.asus.com/pl/Keyboards-Mice/CERBERUS-MECH-RGB/ Myszka ASUS ROG Pugio - https://www.asus.com/pl/ROG-Republic-Of-Gamers/ROG-Pugio/ Słuchawki ASUS Cerberus v2 - https://www.asus.com/pl/Headphones-Headsets/Cerberus-V2/ Mikrofon ASUS ROG Strix Magnus - https://www.asus.com/pl/Microphones/ROG-Strix-Magnus/ Słuchawki ASUS Clique H10 - https://www.asus.com/Headphones-Headsets/Clique-H10/ Podkładka ASUS Cerberus - https://www.asus.com/pl/Keyboards-Mice/CERBERUS-MOUSE-PAD/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Junajted

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-01 Sun 497,880 - 90,947,149 - 818 -
2019-09-02 Mon 497,905 +25 90,969,562 +22413 818 -
2019-09-03 Tue 497,875 -30 90,979,145 +9583 818 -
2019-09-04 Wed 497,849 -26 90,988,103 +8958 818 -
2019-09-05 Thu 497,811 -38 91,013,223 +25120 819 +1
2019-09-06 Fri 497,785 -26 91,035,714 +22491 819 -
2019-09-07 Sat 497,769 -16 91,039,175 +3461 819 -
2019-09-08 Sun 497,707 -62 91,070,625 +31450 820 +1
2019-09-09 Mon 497,695 -12 91,089,245 +18620 820 -
2019-09-10 Tue 497,636 -59 91,123,994 +34749 821 +1
2019-09-11 Wed 497,636 - 91,143,967 +19973 821 -
2019-09-12 Thu 497,677 +41 91,168,485 +24518 821 -
2019-09-13 Fri 497,656 -21 91,178,680 +10195 821 -
2019-09-14 Sat 497,628 -28 91,187,424 +8744 821 -
2019-09-15 Sun 497,602 -26 91,192,134 +4710 821 -
Podsumowanie ogółem -278 +244985 +3
Aktualizacja profilu za 6 godz. 8 min.