THEUNBOXALL
THEUNBOXALL
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=KnhzQ8JrWFQ

Następny film


THEUNBOXALL
THEUNBOXALL - 463 Wyświetleń
0
463 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:56:47

Słyszałeś ten fajny nowy dźwięk po dawaniu łapki w górę? B) http://unboxall.pl/SUB ◄SUBUJ https://unboxall.preemium.pl/ ◄SKLEP Instagram.com/theunboxall ◄NAGIE KOTY +18! Facebook.com/TheUnboxall ◄FEJSBUK PUDŁOWNICY 2.0 ◄GRUPA FACEBOOK Współpraca, unboxingi z lokowaniem: theunboxall@gmail.com Uwaga: film został stworzony w celach humorystycznych, nie należy naśladować zachowań w nim występujących, nie prezentują on też rzeczywistej opinii twórcy na temat występujących w filmie produktów. Materiał może zawierać muzykę autorstwa: Michael White - All Eyes On Me [NCS Release] Źródło: youtube.com/watch?v=kaAm6mNaqk0 Kevin MacLeod: incompetech.com Matthew G Huffaker: www.teknoaxe.com (Creative Commons)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału THEUNBOXALL

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-31 Thu 1,610,000 - 194,789,640 - 218 -
2019-11-01 Fri 1,610,000 - 194,810,963 +21323 218 -
2019-11-02 Sat 1,610,000 - 194,833,726 +22763 218 -
2019-11-03 Sun 1,610,000 - 194,892,503 +58777 219 +1
2019-11-04 Mon 1,610,000 - 194,940,991 +48488 219 -
2019-11-05 Tue 1,610,000 - 194,974,159 +33168 219 -
2019-11-06 Wed 1,610,000 - 195,001,205 +27046 219 -
2019-11-07 Thu 1,610,000 - 195,022,417 +21212 219 -
2019-11-08 Fri 1,610,000 - 195,039,789 +17372 219 -
2019-11-09 Sat 1,610,000 - 195,066,271 +26482 219 -
2019-11-10 Sun 1,610,000 - 195,084,765 +18494 219 -
2019-11-11 Mon 1,610,000 - 195,153,348 +68583 220 +1
2019-11-12 Tue 1,610,000 - 195,240,696 +87348 220 -
2019-11-13 Wed 1,610,000 - 195,292,993 +52297 220 -
2019-11-14 Thu 1,610,000 - 195,332,075 +39082 220 -
Podsumowanie ogółem - +542435 +2
Aktualizacja profilu za 6 godz. 18 min.

Następny film