BOXDEL
BOXDEL
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=XnJuokyl9CY

Następny film

MITY I CIEKAWOSTKI w CS:GO! #8
BOXDEL
40 Wyświetleń

4,000 PLN za ZNALEZIENIE MORDERCY PIESKA!

BOXDEL
BOXDEL - 623 Wyświetleń
0
623 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:44:36

Smutne, ale prawdziwe... Subskrybuj ➛ http://boxdel.com/sub Facebook ➛ http://boxdel.com/fb Instagram ➛ http://boxdel.com/ig Współpraca / Kontakt ➛ m@boxdel.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału BOXDEL

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-05 Tue 1,470,000 - 20,896,693 - 44 -
2019-11-06 Wed 1,480,000 +10000 21,652,815 +756122 46 +2
2019-11-07 Thu 1,480,000 - 21,926,736 +273921 46 -
2019-11-08 Fri 1,480,000 - 22,206,816 +280080 47 +1
2019-11-09 Sat 1,480,000 - 22,488,035 +281219 48 +1
2019-11-10 Sun 1,480,000 - 23,044,425 +556390 49 +1
2019-11-11 Mon 1,480,000 - 23,240,469 +196044 49 -
2019-11-12 Tue 1,480,000 - 23,436,270 +195801 49 -
2019-11-13 Wed 1,480,000 - 23,526,224 +89954 49 -
2019-11-14 Thu 1,480,000 - 23,610,126 +83902 49 -
2019-11-15 Fri 1,480,000 - 23,972,527 +362401 50 +1
2019-11-16 Sat 1,480,000 - 24,130,947 +158420 50 -
2019-11-17 Sun 1,480,000 - 24,210,633 +79686 50 -
2019-11-18 Mon 1,480,000 - 24,292,884 +82251 51 +1
2019-11-19 Tue 1,490,000 +10000 24,616,734 +323850 51 -
Podsumowanie ogółem +20000 +3720041 +7
Aktualizacja profilu za 3 godz. 5 min.