Junajted
Junajted
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=InJM-oJ2WjA

#4 BRAMKA ROKU! - ALEX HUNTER [PEŁNA WERSJA FIFA 19]

Junajted
Junajted - 274 Wyświetleń
0
274 Wyświetleń
Opublikowano 2018-09-21 02:10:04

Origin Access Premium - https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/origin-access FIFA 19 PROMOCJA - http://bit.ly/FIFA19_JUNAJTED - Hasło Youtubera: JUNAJTED GRUPA HANDLU: Osoby, które kupiły FIFA 19 z kodem "Junajted" - proszone są o przesłanie na

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Junajted

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-25 Mon 500,000 - 94,163,719 - 856 -
2019-11-26 Tue 500,000 - 94,174,635 +10916 856 -
2019-11-27 Wed 500,000 - 94,186,171 +11536 856 -
2019-11-28 Thu 500,000 - 94,196,336 +10165 856 -
2019-11-29 Fri 500,000 - 94,241,399 +45063 857 +1
2019-11-30 Sat 500,000 - 94,259,749 +18350 857 -
2019-12-01 Sun 500,000 - 94,312,690 +52941 859 +2
2019-12-02 Mon 500,000 - 94,362,160 +49470 860 +1
2019-12-03 Tue 500,000 - 94,418,687 +56527 861 +1
2019-12-04 Wed 500,000 - 94,474,354 +55667 861 -
2019-12-05 Thu 500,000 - 94,547,493 +73139 862 +1
2019-12-06 Fri 500,000 - 94,591,887 +44394 862 -
2019-12-07 Sat 500,000 - 94,721,124 +129237 863 +1
2019-12-08 Sun 500,000 - 94,709,482 -11642 864 +1
2019-12-09 Mon 500,000 - 94,728,628 +19146 864 -
Podsumowanie ogółem - +564909 +8
Aktualizacja profilu za 5 godz. 20 min.