stoprocentTV
stoprocentTV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=oR2qq6dPBAM

Następny film

Matek x Sobota x Zelo - Być i mieć VIDEO
stoprocentTV
280 Wyświetleń

4. Gruz Braders [Bonson x Głowa PMM x TKZetor] - Nie moje miejsce (prod. KPSN)

stoprocentTV
stoprocentTV - 63 Wyświetleń
0
63 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-10 03:56:14

Zamów CD Gruz Braders "Grudki, smutki, rap do wódki": http://bit.ly/Grudki_Smutki_Rap_Do_Wódki Digital: https://song.link/album/i/1441112870 Trójka szczecińskich raperów nagrała płytę pełną brudnych i trafnych wersów, w których wyraźnie usłyszymy klimat przesiąkniętych alkoholem chodników. Żaden z nich nie przebiera w słowach, opisując rzeczywistość taką jak widzi. W niektórych numerach rozliczają się oni z otoczeniem i pokazują realia polskich podwórek. W innych przenoszą słuchacza w tryb sytej domówki, z której nikt nie chciałby wyjść. Management michal@stoprocent.com, tel. +48 534 010 009 Muzyka: • Słowa/Rap: Bonson, Głowa PMM, TKZetor • Produkcja: KPSN • Mix/Master: Michał Dworzyński • Realizacja wokali D-100 Studio Jakub Juźko http://www.stoprocent.com 2018

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału stoprocentTV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-04 Sun 829,174 - 590,139,755 - 983 -
2019-08-05 Mon 829,664 +490 590,480,696 +340941 983 -
2019-08-06 Tue 829,783 +119 590,601,692 +120996 983 -
2019-08-07 Wed 830,161 +378 590,907,495 +305803 983 -
2019-08-08 Thu 830,270 +109 591,044,890 +137395 983 -
2019-08-09 Fri 830,613 +343 591,304,792 +259902 983 -
2019-08-10 Sat 831,010 +397 591,613,645 +308853 983 -
2019-08-12 Mon 831,503 +493 592,069,912 +456267 983 -
2019-08-13 Tue 831,856 +353 592,311,095 +241183 983 -
2019-08-14 Wed 832,081 +225 592,523,600 +212505 983 -
2019-08-15 Thu 832,204 +123 592,683,653 +160053 983 -
2019-08-16 Fri 832,582 +378 592,931,460 +247807 983 -
2019-08-17 Sat 832,920 +338 593,209,565 +278105 983 -
2019-08-18 Sun 833,075 +155 593,359,940 +150375 983 -
2019-08-19 Mon 833,431 +356 593,627,123 +267183 983 -
Podsumowanie ogółem +4257 +3487368 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 35 min.

Następny film

Matek x Sobota x Zelo - Być i mieć VIDEO
stoprocentTV
280 Wyświetleń