Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=7OD76HgxmY4

Następny film

Czego nie robić w kuchni? ASMR z Owcą
Dźwigaj Dziewczyno
20 Wyświetleń

Dźwigaj Dziewczyno
Dźwigaj Dziewczyno - 202 Wyświetleń
0
202 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-04 10:30:28

Kod "Lifter" na -10% na wksklep.pl Zapraszam również do moich profili na: https://www.facebook.com/dzwigajdziewczyno/?fref=ts instagram: kaja_sbn

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Dźwigaj Dziewczyno

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-03 Tue 235,450 - 30,914,607 - 123 -
2019-09-04 Wed 235,484 +34 30,925,909 +11302 123 -
2019-09-05 Thu 235,520 +36 30,935,495 +9586 123 -
2019-09-06 Fri 235,563 +43 30,944,671 +9176 123 -
2019-09-07 Sat 235,577 +14 30,950,474 +5803 123 -
2019-09-08 Sun 235,611 +34 30,959,205 +8731 123 -
2019-09-09 Mon 235,907 +296 31,044,528 +85323 124 +1
2019-09-10 Tue 235,976 +69 31,072,061 +27533 124 -
2019-09-11 Wed 236,030 +54 31,099,135 +27074 124 -
2019-09-12 Thu 236,100 +70 31,130,649 +31514 124 -
2019-09-13 Fri 236,129 +29 31,145,422 +14773 124 -
2019-09-14 Sat 236,159 +30 31,157,207 +11785 124 -
2019-09-15 Sun 236,234 +75 31,178,449 +21242 124 -
2019-09-16 Mon 236,291 +57 31,190,734 +12285 124 -
2019-09-17 Tue 236,295 +4 31,198,718 +7984 124 -
Podsumowanie ogółem +845 +284111 +1
Aktualizacja profilu za 7 godz. 23 min.

Następny film

Czego nie robić w kuchni? ASMR z Owcą
Dźwigaj Dziewczyno
20 Wyświetleń