Asynchroniczny
Asynchroniczny
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=915DJM2D6Fc

Następny film

5 EURO w MINUTĘ w CS:GO - POWRÓT ❗️
Asynchroniczny
8 Wyświetleń

5 RZECZY, które ZOSTANĄ DODANE DO CS:GO w 2018 ROKU!

Asynchroniczny
Asynchroniczny - 271 Wyświetleń
0
271 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-20 06:58:20

Pobierz aplikację X Cases (Google Play) - http://pwlnh.com/rr/ASN Użyj mojego kodu "ASN", aby otrzymać darmowe coinsy! ⌚ Wpadnij na moje social media: Facebook: http://asynchroniczny.pl/ Grupa: https://www.facebook.com/groups/globale.asynchronicznego Instagram: https://www.instagram.com/asnofficial/ Business e-mail: asn.biznes@gmail.com O czym jest film? Jest to materiał poświęcony rzeczom, które prawdopodobnie VALVE postanowi dodać do CS:GO w 2018 roku. Informacje nie są pewne, a pełnią rolę spekulacji, które krążą po forach związanych z Counter-Strike.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Asynchroniczny

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-06 Wed 78,900 - 6,144,300 - 177 -
2019-11-07 Thu 78,900 - 6,144,744 +444 177 -
2019-11-08 Fri 78,900 - 6,145,136 +392 177 -
2019-11-09 Sat 78,900 - 6,145,599 +463 176 -1
2019-11-10 Sun 78,900 - 6,146,386 +787 176 -
2019-11-11 Mon 78,900 - 6,146,243 -143 176 -
2019-11-12 Tue 78,800 -100 6,147,156 +913 176 -
2019-11-13 Wed 78,800 - 6,147,565 +409 176 -
2019-11-14 Thu 78,800 - 6,147,923 +358 176 -
2019-11-15 Fri 78,800 - 6,148,296 +373 176 -
2019-11-16 Sat 78,800 - 6,148,855 +559 176 -
2019-11-17 Sun 78,800 - 6,149,858 +1003 176 -
2019-11-18 Mon 78,800 - 6,150,291 +433 176 -
2019-11-19 Tue 78,800 - 6,150,635 +344 176 -
2019-11-20 Wed 78,800 - 6,151,052 +417 176 -
Podsumowanie ogółem -100 +6752 -1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

5 EURO w MINUTĘ w CS:GO - POWRÓT ❗️
Asynchroniczny
8 Wyświetleń