Asynchroniczny
Asynchroniczny
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=915DJM2D6Fc

Następny film

7 NAJLEPSZYCH SKRZYNEK NA DRAKEMOON!
Asynchroniczny
168 Wyświetleń

5 RZECZY, które ZOSTANĄ DODANE DO CS:GO w 2018 ROKU!

Asynchroniczny
Asynchroniczny - 259 Wyświetleń
0
259 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-20 06:58:20

Pobierz aplikację X Cases (Google Play) - http://pwlnh.com/rr/ASN Użyj mojego kodu "ASN", aby otrzymać darmowe coinsy! ⌚ Wpadnij na moje social media: Facebook: http://asynchroniczny.pl/ Grupa: https://www.facebook.com/groups/globale.asynchronicznego Instagram: https://www.instagram.com/asnofficial/ Business e-mail: asn.biznes@gmail.com O czym jest film? Jest to materiał poświęcony rzeczom, które prawdopodobnie VALVE postanowi dodać do CS:GO w 2018 roku. Informacje nie są pewne, a pełnią rolę spekulacji, które krążą po forach związanych z Counter-Strike.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Asynchroniczny

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-03 Sat 79,867 - 6,092,970 - 178 -
2019-08-04 Sun 79,848 -19 6,093,670 +700 178 -
2019-08-05 Mon 79,842 -6 6,094,020 +350 178 -
2019-08-06 Tue 79,830 -12 6,094,917 +897 178 -
2019-08-07 Wed 79,822 -8 6,095,363 +446 178 -
2019-08-08 Thu 79,813 -9 6,096,009 +646 177 -1
2019-08-09 Fri 79,811 -2 6,096,623 +614 177 -
2019-08-10 Sat 79,798 -13 6,096,018 -605 177 -
2019-08-11 Sun 79,782 -16 6,096,651 +633 177 -
2019-08-12 Mon 79,775 -7 6,097,313 +662 177 -
2019-08-13 Tue 79,753 -22 6,098,221 +908 177 -
2019-08-14 Wed 79,753 - 6,098,720 +499 177 -
2019-08-15 Thu 79,740 -13 6,099,473 +753 177 -
2019-08-16 Fri 79,729 -11 6,100,402 +929 177 -
2019-08-17 Sat 79,726 -3 6,100,743 +341 177 -
Podsumowanie ogółem -141 +7773 -1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

7 NAJLEPSZYCH SKRZYNEK NA DRAKEMOON!
Asynchroniczny
168 Wyświetleń