Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=yYJta_dWO7Q

Następny film

5 OGROMNYCH WPADEK TWÓRCÓW CS:GO !
przemekbestgames
442 Wyświetleń

5 SPOSOBÓW NA DARMOWE V-DOLCE W FORTNITE !!!

przemekbestgames
przemekbestgames - 177 Wyświetleń
0
177 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-07 10:30:30

Myślicie, że nie możecie otrzymać nic za darmo? Tym filmem udowodnię Wam, ze w łatwy sposób możecie całkowicie za darmo dostac v dolce! ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ: http://bit.ly/2KPNfFj UŻYJ KODU: przemopbg i OTRZYMAJ DARMOWE 5 EURO! OTRZYMAJ 100% BONUS NA PIERWSZY DEZPOZYT : https://www.betit.com/welcome WYGRAJ 400 EURO!: https://gleam.io/ZVy21/betit-all-star-giveaway Obejrzyj odcinek aby zobaczyć 5 SPOSOBÓW NA DARMOWE V-DOLCE W FORTNITE !!! Dzisiaj pokażę Wam najlepsze sposoby na darmowe v-dolce oglądajcie! ✔ DARMOWE SKINY SPECJALNIE DLA CIEBIE http://freeskiny.eu/ ► KOSZULKI, BLUZY, GADŻETY: http://pbgstyle.selino.pl/ ► LAJKUJ FACEBOOKA ! https://www.facebook.com/przemekbestgames ✔ Dołącz do grupy dla widzów - PBG_TEAM : https://www.facebook.com/groups/1081564255267630/?fref=nf ► INSTAGRAM: https://www.instagram.com/przemopbg/ ► LIVE: http://www.hitbox.tv/przemekbestgames ► ASK: http://ask.fm/przemekbestgames ► TWITTER: https://twitter.com/PBG_przemek ► Intro wykonał : https://www.youtube.com/channel/UCyiSSKRuqHEf3HPtWAMTY8A ► E-MAIL: przemekbestgames@gmail.com ► Dzięki za obejrzenie ;)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału przemekbestgames

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-31 Thu 391,000 - 52,698,996 - 269 -
2019-11-01 Fri 393,000 +2000 52,997,165 +298169 269 -
2019-11-02 Sat 394,000 +1000 53,134,481 +137316 269 -
2019-11-03 Sun 395,000 +1000 53,276,559 +142078 269 -
2019-11-04 Mon 395,000 - 53,366,220 +89661 269 -
2019-11-05 Tue 395,000 - 53,447,370 +81150 269 -
2019-11-06 Wed 396,000 +1000 53,561,899 +114529 270 +1
2019-11-07 Thu 398,000 +2000 53,712,512 +150613 270 -
2019-11-08 Fri 399,000 +1000 53,789,457 +76945 270 -
2019-11-09 Sat 400,000 +1000 53,910,982 +121525 270 -
2019-11-10 Sun 401,000 +1000 54,022,531 +111549 270 -
2019-11-11 Mon 401,000 - 54,118,445 +95914 270 -
2019-11-12 Tue 402,000 +1000 54,244,874 +126429 271 +1
2019-11-13 Wed 402,000 - 54,314,227 +69353 271 -
2019-11-14 Thu 403,000 +1000 54,369,828 +55601 271 -
Podsumowanie ogółem +12000 +1670832 +2
Aktualizacja profilu za 4 godz. 46 min.

Następny film

5 OGROMNYCH WPADEK TWÓRCÓW CS:GO !
przemekbestgames
442 Wyświetleń