Rogalik
Rogalik
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=hFixGpXMLhY

5 TAJNYCH MIEJSC O KTÓRYCH NIE WIESZ W FORTNITE SEZON 7 !!

Rogalik
Rogalik - 157 Wyświetleń
0
157 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-08 07:58:51

INSTA - http://bit.ly/rogalikinsta To co ? Damy radę wbić 5,000 lajk ? Grupka facebook! - http://bit.ly/rogalowagrupka Siemano, dzisiaj pogadamy sobie na temat J5 TAJNYCH MIEJSC O KTÓRYCH NIE WIESZ W FORTNITE SEZON 7 !! Dzisiaj pokaże Wam miejsca w których bez problemu możecie londować na starcie gry! Serdecznie zapraszam do oglądania, będzie dzisiaj dużo skrzynek, i innych miejsc które są na prawdę OP w fortnite sezon 7! ✅5 SEKRETÓW W FORTNITE ✅5 RZECZY W KTÓRE WIERZYSZ I wiele wiele innych ciekawych rzeczy które pewnie mogą Was zainteresować zapraszam!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Rogalik

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-29 Tue 355,000 - 54,798,500 - 814 -
2019-10-30 Wed 355,000 - 54,828,890 +30390 815 +1
2019-10-31 Thu 355,000 - 54,854,990 +26100 816 +1
2019-11-01 Fri 355,000 - 54,879,848 +24858 816 -
2019-11-02 Sat 355,000 - 54,913,145 +33297 817 +1
2019-11-03 Sun 355,000 - 54,940,112 +26967 817 -
2019-11-04 Mon 355,000 - 54,978,123 +38011 818 +1
2019-11-05 Tue 355,000 - 55,005,228 +27105 818 -
2019-11-06 Wed 355,000 - 55,047,082 +41854 819 +1
2019-11-07 Thu 356,000 +1000 55,092,929 +45847 819 -
2019-11-08 Fri 356,000 - 55,139,618 +46689 819 -
2019-11-09 Sat 356,000 - 55,181,061 +41443 820 +1
2019-11-10 Sun 356,000 - 55,247,941 +66880 821 +1
2019-11-11 Mon 356,000 - 55,277,644 +29703 821 -
2019-11-12 Tue 356,000 - 55,289,429 +11785 821 -
Podsumowanie ogółem +1000 +490929 +7
Aktualizacja profilu za 0 godz. 38 min.