Dawid Frank
Dawid Frank
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=6hnPvZZqdo0

Następny film

WYGRAJ ABY NIE WPAŚĆ DO JEZIORA!
Dawid Frank
5 Wyświetleń

500 JAJEK NA PATELNI! NAJWIĘKSZA JAJECZNICA

Dawid Frank
Dawid Frank - 151 Wyświetleń
0
151 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-06 07:05:47

Taaak jest, największa jajecznica na planecie, we wszechświecie i we wszech-wszechświecie SUBNIJ ► https://goo.gl/8C8eNW Podziękowanie za patelnie ► http://bit.ly/2zLwM0B Mój insta ► https://www.instagram.com/dawidfrank/ Nasz Facebook ► https://www.facebook.com/DawidFrankYT

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Dawid Frank

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-29 Tue 1,320,000 - 206,700,793 - 208 -
2019-10-30 Wed 1,320,000 - 206,764,911 +64118 208 -
2019-10-31 Thu 1,320,000 - 206,868,829 +103918 208 -
2019-11-01 Fri 1,320,000 - 206,960,537 +91708 208 -
2019-11-02 Sat 1,320,000 - 207,046,544 +86007 208 -
2019-11-03 Sun 1,320,000 - 207,132,034 +85490 208 -
2019-11-04 Mon 1,320,000 - 207,203,590 +71556 208 -
2019-11-05 Tue 1,320,000 - 207,268,670 +65080 208 -
2019-11-06 Wed 1,320,000 - 207,331,407 +62737 208 -
2019-11-07 Thu 1,320,000 - 207,406,668 +75261 208 -
2019-11-08 Fri 1,320,000 - 207,453,085 +46417 208 -
2019-11-09 Sat 1,320,000 - 207,521,911 +68826 208 -
2019-11-10 Sun 1,320,000 - 207,588,218 +66307 208 -
2019-11-11 Mon 1,320,000 - 207,654,990 +66772 208 -
2019-11-12 Tue 1,320,000 - 207,718,277 +63287 208 -
Podsumowanie ogółem - +1017484 -
Aktualizacja profilu za 7 godz. 21 min.

Następny film

WYGRAJ ABY NIE WPAŚĆ DO JEZIORA!
Dawid Frank
5 Wyświetleń