Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=r-256poLEg8

Następny film

Bernadeta Kowalska 571 finał Listy Śląskich Szlagierów
Lista Śląskich Szlagierów Szlagierowopl
10 Wyświetleń

550 NOTOWANIE część 1 - 28.10.2018r. oficjalne notowanie

227 Wyświetleń
Opublikowano 2018-10-25 06:00:43

Gdzie nas oglądać: TV NTL: http://listaslaskichszlagierow.com/ogl%C4%85daj-nas-na-tvntl TV ŁUŻYCE: http://listaslaskichszlagierow.com/ogl%C4%85daj-nas-na-tv-%C5%82u%C5%BCyce Koncerty : 506 041 808 http://www.szlagierowysklep.pl JEDYNY TAK SZLAGIEROWY SKLEP 32 7 900 900, 507 177 337 WWW.SZLAGIEROWO.PL http://www.listaslaskichszlagierow.com http://www.promus-art.pl http://www.facebook.com/ListaSlaskichSzlagierow?ref=hl Bądź na bieżąco, subskrybuj kanał YouTube: http://bit.ly/1kiYBTQ

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Lista Śląskich Szlagierów Szlagierowopl

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-11 Sat 60,374 - 76,450,523 - 2,974 -
2019-05-12 Sun 60,501 +127 76,577,058 +126535 2,974 -
2019-05-13 Mon 60,573 +72 76,666,084 +89026 2,981 +7
2019-05-14 Tue 60,624 +51 76,737,685 +71601 2,989 +8
2019-05-15 Wed 60,699 +75 76,807,266 +69581 2,990 +1
2019-05-16 Thu 60,762 +63 76,885,197 +77931 2,995 +5
2019-05-17 Fri 60,826 +64 76,964,014 +78817 2,995 -
2019-05-18 Sat 60,891 +65 77,049,809 +85795 2,996 +1
2019-05-19 Sun 61,028 +137 77,196,799 +146990 2,993 -3
2019-05-20 Mon 61,077 +49 77,275,669 +78870 2,995 +2
2019-05-21 Tue 61,139 +62 77,345,762 +70093 2,994 -1
2019-05-22 Wed 61,197 +58 77,416,648 +70886 2,999 +5
2019-05-23 Thu 61,270 +73 77,494,869 +78221 3,001 +2
2019-05-24 Fri 61,332 +62 77,573,760 +78891 3,008 +7
2019-05-25 Sat 61,426 +94 77,675,521 +101761 3,007 -1
Podsumowanie ogółem +1052 +1224998 +33
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

Bernadeta Kowalska 571 finał Listy Śląskich Szlagierów
Lista Śląskich Szlagierów Szlagierowopl
10 Wyświetleń