BEKSY
BEKSY
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=kqMkjDsTDBM

Następny film

TYPOWY WYJAZD NAD JEZIORO
BEKSY
431 Wyświetleń

6 TYPÓW LUDZI, KTÓRYCH ZAWSZE SPOTYKASZ

BEKSY
BEKSY - 632 Wyświetleń
0
632 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:52:21

Oto link do promocji: https://smakwakacji.woah.com/ Materiał powstał przy współpracy z Coca-Cola Polska. Subskrybuj Beksy: https://www.youtube.com/channel/UC8hqZRg26L4LGjCftQJzQXg Facebook: https://www.facebook.com/BEZBEKSY Instagram: https://www.instagram.com/bezbeksy/ Wyprodukowane przez Abstra

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału BEKSY

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-04 Tue 1,728,019 - 419,085,976 - 155 -
2019-06-05 Wed 1,728,374 +355 419,306,316 +220340 155 -
2019-06-06 Thu 1,728,631 +257 419,521,124 +214808 155 -
2019-06-07 Fri 1,729,121 +490 419,903,113 +381989 156 +1
2019-06-08 Sat 1,729,352 +231 420,312,404 +409291 156 -
2019-06-09 Sun 1,729,514 +162 420,550,772 +238368 156 -
2019-06-10 Mon 1,729,531 +17 420,722,852 +172080 156 -
2019-06-11 Tue 1,729,728 +197 420,927,558 +204706 156 -
2019-06-12 Wed 1,729,824 +96 421,123,768 +196210 156 -
2019-06-13 Thu 1,730,043 +219 421,325,800 +202032 156 -
2019-06-14 Fri 1,730,346 +303 421,541,051 +215251 157 +1
2019-06-15 Sat 1,731,803 +1457 422,319,809 +778758 157 -
2019-06-16 Sun 1,732,491 +688 422,679,116 +359307 157 -
2019-06-17 Mon 1,733,001 +510 423,000,082 +320966 157 -
2019-06-18 Tue 1,733,548 +547 423,299,623 +299541 157 -
Podsumowanie ogółem +5529 +4213647 +2
Aktualizacja profilu za 9 godz. 55 min.

Następny film

TYPOWY WYJAZD NAD JEZIORO
BEKSY
431 Wyświetleń