Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=hLH5u9yp_v8

Następny film

Zalipie - najpiękniejsza Polska wieś
Podróże Busem Przez Świat
188 Wyświetleń

Podróże Busem Przez Świat
Podróże Busem Przez Świat - 215 Wyświetleń
0
215 Wyświetleń
Opublikowano 2018-09-04 05:01:32

Kolejny dzień w Vegas ▶ Zostań patronem naszego kanału: https://patronite.pl/busemprzezswiat ▶ Szczegóły tej podróży i rekrutacja na kolejne etapy: https://www.busemprzezswiat.pl/3ameryki/ ▶ Tu teraz jesteśmy - nasz pozycjoner GPS https://www.busemprzezswiat.pl/gps/ ▶ Nasza nowa książka "Busem przez świat. Alaska i Kanada": https://www.sklep.busemprzezswiat.pl/ksiazki-busem-przez-swiat ▶ Nasze Owocowe Koszulki https://www.sklep.busemprzezswiat.pl/owocowe-koszulki/ ▶ Zapisz się na powiadomienie o książce z Drogi 66: https://www.busemprzezswiat.pl/r/ksiazkadroga66/ ▶Nasz kurs online Zawodowy Podróżnik: ‍http://www.zawodowypodroznik.pl/ Montaż: Krzysiek Chruślicki Subskrybuj nasz kanał! http://youtube.com/subscription_center?add_user=busemprzezswiat Facebook: http://www.facebook.com/BusemPrzezSwiat Blog: http://www.busemprzezswiat.pl Twitter: https://twitter.com/#!/BusemPrzezSwiat Instagram: http://instagram.com/busemprzezswiat MUZYKA: Biblioteka Epidemic Sound

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Podróże Busem Przez Świat

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-03 Mon 97,021 - 10,124,855 - 295 -
2019-06-04 Tue 97,069 +48 10,131,907 +7052 295 -
2019-06-05 Wed 97,108 +39 10,138,267 +6360 295 -
2019-06-06 Thu 97,162 +54 10,145,165 +6898 295 -
2019-06-07 Fri 97,230 +68 10,161,816 +16651 296 +1
2019-06-08 Sat 97,288 +58 10,174,729 +12913 296 -
2019-06-09 Sun 97,381 +93 10,184,992 +10263 296 -
2019-06-10 Mon 97,429 +48 10,195,687 +10695 296 -
2019-06-11 Tue 97,475 +46 10,203,675 +7988 296 -
2019-06-12 Wed 97,530 +55 10,212,392 +8717 296 -
2019-06-13 Thu 97,570 +40 10,219,187 +6795 296 -
2019-06-14 Fri 97,622 +52 10,225,553 +6366 296 -
2019-06-15 Sat 97,663 +41 10,231,064 +5511 296 -
2019-06-16 Sun 97,736 +73 10,237,595 +6531 296 -
2019-06-17 Mon 97,787 +51 10,244,389 +6794 296 -
Podsumowanie ogółem +766 +119534 +1
Aktualizacja profilu za 1 godz. 13 min.

Następny film

Zalipie - najpiękniejsza Polska wieś
Podróże Busem Przez Świat
188 Wyświetleń