sukces.pl
sukces.pl
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=xkeLWIV_cak

Następny film

Maserati GranTurismo - moja ocena.
sukces.pl
160 Wyświetleń

sukces.pl
sukces.pl - 445 Wyświetleń
0
445 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:41:53

Żeby się chciało; jak to zrobić? Obejrzyj, jeśli nie możesz się za nic zabrać, brak Ci zapału, brak ochoty, ogólnie nic Ci się nie chce. Można temu zaradzić. A dlaczego warto? Dowiesz się z tego filmu. Facebook https://www.facebook.com/sukcespl Podcast https://itunes.apple.com/pl/podcast/sukces-pl/id1209499904 https://soundcloud.com/sukcespl Email jacekwisniowskisukces@gmail.com Instagram https://www.instagram.com/sukcespl Blog i transkrypty video http://mistrzmotywacji.pl/blog Rusz Dupę - moja książka http://rusz-dupe.pl http://allegro.pl/hit-ksiazka-rusz-dupe-i6899825792.html

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału sukces.pl

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-08 Wed 192,943 - 28,746,331 - 285 -
2019-05-09 Thu 192,973 +30 28,752,877 +6546 285 -
2019-05-10 Fri 192,992 +19 28,759,924 +7047 285 -
2019-05-11 Sat 192,981 -11 28,775,004 +15080 286 +1
2019-05-12 Sun 193,011 +30 28,784,914 +9910 286 -
2019-05-13 Mon 193,052 +41 28,795,077 +10163 286 -
2019-05-14 Tue 193,154 +102 28,808,858 +13781 286 -
2019-05-15 Wed 193,212 +58 28,818,173 +9315 286 -
2019-05-16 Thu 193,297 +85 28,834,402 +16229 286 -
2019-05-17 Fri 193,386 +89 28,848,607 +14205 286 -
2019-05-18 Sat 193,416 +30 28,874,173 +25566 287 +1
2019-05-19 Sun 193,530 +114 28,893,934 +19761 287 -
2019-05-20 Mon 193,656 +126 28,912,144 +18210 287 -
2019-05-21 Tue 193,778 +122 28,926,903 +14759 287 -
2019-05-22 Wed 193,910 +132 28,944,670 +17767 287 -
Podsumowanie ogółem +967 +198339 +2
Aktualizacja profilu za 6 godz. 15 min.