Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=MuiwmKamyIE

Następny film

24 lata to dużo, czas na dzieci
Aleksandra Szejnoga
21 Wyświetleń

9 do 23: Współczuję Ci, mężczyzno

Aleksandra Szejnoga
Aleksandra Szejnoga - 559 Wyświetleń
0
559 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 11:14:43

''X do 23'' to seria daily vlogów, które zakończą się na.. ? Jest to dla mnie wyzwanie aby popracować nad montażem, pomysłami, sobą i aby robić WIĘCEJ. INSTAGRAM: http://instagram.com/aleksandraszejnoga FACEBOOK: http://facebook.com/aleksandrakszejnoga Podziel się swoim kreatywnym/ ciekawym zdjęciem na Instagramie z #przegladinstagrama * Film nie jest sponsorowany.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Aleksandra Szejnoga

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-08 Thu 191,669 - 16,651,402 - 140 -
2019-08-09 Fri 191,661 -8 16,653,712 +2310 140 -
2019-08-10 Sat 191,653 -8 16,658,000 +4288 140 -
2019-08-11 Sun 191,644 -9 16,662,477 +4477 140 -
2019-08-13 Tue 191,636 -8 16,668,545 +6068 140 -
2019-08-14 Wed 191,626 -10 16,673,015 +4470 140 -
2019-08-15 Thu 191,621 -5 16,675,702 +2687 140 -
2019-08-16 Fri 191,609 -12 16,680,081 +4379 140 -
2019-08-17 Sat 191,612 +3 16,681,641 +1560 140 -
2019-08-18 Sun 191,593 -19 16,685,762 +4121 140 -
2019-08-19 Mon 191,590 -3 16,687,919 +2157 140 -
2019-08-20 Tue 191,589 -1 16,690,570 +2651 140 -
2019-08-21 Wed 191,564 -25 16,693,983 +3413 140 -
2019-08-22 Thu 191,566 +2 16,696,361 +2378 140 -
2019-08-23 Fri 191,550 -16 16,697,853 +1492 140 -
Podsumowanie ogółem -119 +46451 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

24 lata to dużo, czas na dzieci
Aleksandra Szejnoga
21 Wyświetleń